Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Shiba Park

Tokio

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hasło tego hotelu to „dom poza domem” i rzeczywiście tak jest! Duże, jasne pokoje wyposażone są we wszelkie potrzebne udogodnienia. W każdym z nich znajduje się telewizor z płaskim ekranem, lodówka, klimatyzacja, zestaw do kawy. Łazienka wyposażona jest w suszarkę, kosmetyki, czepek kąpielowy, pantofle łazienkowe – nieodzowne w Japonii i prysznic. Dostęp do Wifi jest możliwy w każdym z pokojów. Całe wyposażenie jest utrzymane w wysokim, czterogwiazdkowym standardzie.

Lokalizacja jest atutem tego hotelu. 10 minut spacerem dzieli go od świątyni Atago, świątyni Zōjō-ji oraz słynnej wieży radiowo-telewizyjnej Tokyo Tower. Do hotelu można łatwo dostać się metrem lub pociągiem.

W hotelu działają trzy restauracje – chińska, japońska oraz bar. Na uwagę zasługuje zwłaszcza chińska – otwarta w latach 60., jako pierwsza chińska restauracja w hotelu w Japonii. Restauracja japońska oferuje wybór dań lokalnych. Śniadanie jest w formie zachodniego bufetu, możliwa jest także forma japońska, którą serdecznie polecamy – wszystko podane jest w gustowny, lokalny sposób. W hotelu można zamówić tradycyjny japoński masaż shiatsu.Dlaczego polecamy

  • Doskonała lokalizacja w centrum tokijskich rozrywek
  • Bogaty wybór dań azjatyckich plus zachodnie śniadanie


Zwiń
Galeria

Hotel 4* w zachodnim stylu, przestronny i wygodny, to istna oaza spokoju w centrum Tokio.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Wszystkie kolory Japonii

Od 18900 zł

Japonia - Tokio, Takayama, Shirakawa-go, Kanazawa, Kioto, Koya San, Osaka

Wakacje w Japonii

Unikatowa kultura tego miejsca fascynowała przybyszy z Zachodu od zawsze. Kraj Wschodzącego Słońca, gdzie obrzędy różnych religii nakładają się na siebie, nie ma odpowiednika nigdzie na świecie. Współczesna technologia i dawne zwyczaje istnieją tu równocześnie. Do tego niesamowita, zadbana przyroda – to wszystko trzeba zobaczyć jadąc na wakacje do Japonii.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować