Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Elsereine

Osaka

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel mieści się kilka minut od dworca głównego w Osace. Dzięki stacji metra oraz kolei jest świetnie skomunikowany z całym miastem i jego najważniejszymi zabytkami.

Specjalnie wyciszone pokoje przygotowano w zachodnim stylu. Są one dekorowane współczesnymi ornamentami i dyskretnymi ozdobami. Ważną rolę w zdobieniu pełnią świeże kwiaty, których we wspólnych pomieszczeniach jest naprawdę dużo. W każdym z pokojów znajduje się telewizor, klimatyzacja oraz zestaw do przygotowania zielonej herbaty.

Łazienki mieszczą w sobie głęboką, japońską wannę wraz z poręczą. Dzięki temu nie tylko wielbiciele udogodnień zachodnich, ale i lokalnych smaczków będą zadowoleni. Internet kablowy dostępny jest w pokojach, bezprzewodowy zaś we wszystkich przestrzeniach wspólnych. Co więcej, w sali spotkań stoi wielki fortepian.

W hotelu można zjeść pyszne śniadanie. Restauracja specjalizuje się w zdrowej żywności i oferuje bogaty wybór wegetariańskich specjałów. Na miejscu jest również cukiernia, a w niej bułeczki, czekoladki i mnóstwo innych słodkości, tak zachodnich, jak i japońskich.Dlaczego polecamy

  • Zakwaterowanie w nowoczesnych wnętrzach
  • Lokalizacja w samym centrum miasta
  • Bogaty wybór wyżywienia


Zwiń
Galeria

Komfortowy. 4* hotel w zachodnim stylu, ze wszystkimi udogodnieniami, zlokalizowany w samym centrum Osaki i dekorowany świeżymi kwiatami to propozycja dla osób szukających wygód.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Wszystkie kolory Japonii

Od 18900 zł

Japonia - Tokio, Takayama, Shirakawa-go, Kanazawa, Kioto, Koya San, Osaka

Wakacje w Japonii

Unikatowa kultura tego miejsca fascynowała przybyszy z Zachodu od zawsze. Kraj Wschodzącego Słońca, gdzie obrzędy różnych religii nakładają się na siebie, nie ma odpowiednika nigdzie na świecie. Współczesna technologia i dawne zwyczaje istnieją tu równocześnie. Do tego niesamowita, zadbana przyroda – to wszystko trzeba zobaczyć jadąc na wakacje do Japonii.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować