Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Hotel Budir

Islandia – Snaefellsnes

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Trzygwiazdkowy Hotel Budir położony jest ok. 2 godziny jazdy od Reykjaviku. Historia tego budynku sięga XVI wieku, a hotel jest czynny od 1948 roku. Czuć tu domową atmosferę, historyczny klimat tego miejsca i wyspiarską gościnność. W najbliższej okolicy, całkowicie niezagospodarowanej, Goście znajdą niewielką plażę przy zatoce oraz pola lawowe. Nieopodal wznosi się najstarszy drewniany kościół na wyspie, o charakterystycznej czarnej barwie wyróżniającej się na tle krajobrazu. Hotelowa restauracja specjalizuje się w daniach z ryb i serwuje śniadania w formie bufetu. Goście mogą bezpłatnie korzystać z Wi-Fi i parkingu, zarezerwować lot widokowy helikopterem, wędrówki po lodowcu oraz wycieczki połączone z obserwacją wielorybów (za dodatkową opłatą).

W hotelu oddano do dyspozycji łącznie 27 pokojów typu Standard, Deluxe (o większej powierzchni, z lepszymi widokami na lodowiec, morze lub góry), Loft (na piętrze budynku) i jeden apartament. Wszystkie pokoje posiadają drewniane podłogi i unikatowy wystrój, oryginalne, staroświeckie meble i starannie dobrane dodatki, nadające pomieszczeniom domowej atmosfery, TV oraz bardzo ładne widoki na okolicę. W łazienkach prysznice lub wanny, zestawy kosmetyków i suszarki.

Oficjalna strona hotelu: www.hotelbudir.isDlaczego polecamy

  • Fantastyczna lokalizacja w samym centrum półwyspu pozwalająca z łatwością dotrzeć do największych atrakcji
  • Przytulna przestrzeń wypoczynkowa wraz z barem


Minusy

  • Brak jakichkolwiek innych zabudowań czy restauracji w sąsiedztwie (izolacja)
Zwiń
Galeria

Butikowy, rodzinny hotelik o niepowtarzalnej atmosferze i wystroju. Standard 3*

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Islandia – kraina wulkanów i lodu

Od 9900 zł

Islandia - Keflavik, Złoty Krąg, Vik i Myrdal, Hofn, Hvolsvollur, Borgarnes, Snaefellsnes, Reykjavik

Wybierzcie się w magiczną i ekscytującą podróż po Islandii, korzystając z nieograniczonej wolności, jaką daje własny samochód. Przemierzając kolejne kilometry bezdroży podziwiajcie parki narodowe – Thingvellir i nietknięty ludzką ręką Skaftafell, zachwyćcie się najpiękniejszymi na świecie wodospadami Svartifoss i Skogafoss, zobaczcie jak pięknie i groźnie wygląda czarna plaża, w której skalnych formacjach mieszkają elfy, wsłuchajcie się w ponadtysiącletnie sagi… Po wszystkich trudach podróży zrelaksujcie się w gorących źródłach Blue Lagoon – popularnego geotermalnego SPA. Islandzka przygoda wzywa!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować