Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Kvosin Downtown

Islandia – Reykjavik

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Czterogwiazdkowy butikowy hotel Kvosin Downtown zlokalizowany jest w samym centrum historycznej dzielnicy stolicy Islandii. Najważniejsze atrakcje miasta oraz liczne knajpki i restauracje znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru. Historia zabytkowego budynku sięga XIX wieku. Obecnie został nowocześnie wyremontowany i charakteryzuje się ciepłym komfortem w nordyckim wydaniu, dużą ilością przestrzeni oraz pracami lokalnych artystów podkreślającymi wystrój przestrzeni. Sam hotel nie prowadzi restauracji, jednak jedna znajduje się tuż za rogiem. Niewielki bar serwuje bufetowe śniadania.

W hotelu mieści się łącznie 24 pokoje w 4 kategoriach i apartament na najwyższym piętrze. Wielkość pokojów, (mało)oryginalnie nazwanych Cozy Room, Big Room, Bigger Room i Biggest Room, waha się od 17 m2 do 43 m2, dla maksymalnie 6 Gości. We wszystkich pokojach znajdują się tworzące bardzo przyjemną atmosferę wysokie sufity, drewniane parkiety, dużo naturalnego światła, ciepły i nowoczesny – nordycki wystrój. Każdy posiada niewielki aneks kuchenny z wyposażeniem, zestawy do kawy i herbaty i sejf. W łazienkach Goście znajdą prysznice z deszczownicą, organiczne zestawy lokalnych kosmetyków i suszarki.

Link do strony hotelu: www.kvosinhotel.isDlaczego polecamy

  • Bliskość najważniejszych atrakcji, sklepów i restauracji
  • Eleganckie połączenie historycznych walorów lokalizacji i budynku z nowoczesnym wystrojem


Minusy

  • Brak parkingu dla Gości (miejsca dostępne przy ulicach)
  • Hotel nie posiada własnej restauracji (jedna dostępna zaraz przy ulicy, a kolejne w najbliższej okolicy)
Zwiń
Galeria

Butikowy, luksusowy hotelik w nowoczesnym, skandynawskim stylu, w samym centrum miasta. Standard 4*

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Islandia i Grenlandia – z wizytą u Inuitów

Od 13500 zł

Grenlandia, Islandia - Reykjavik, Tasiilaq

Islandia i Grenlandia – dwie wyspy położone na rubieżach Europy, odmienne od siebie, choć łączy je jedno: dzikie, nieokiełznane i pierwotne piękno! Islandia, kraina wulkanów, gejzerów, gorących źródeł i lodowych jezior jest jak młodsza siostra największej na świecie wyspy, Grenlandii, niemal w całości skutej wiecznym lodem. Podczas wycieczki na Grenlandię i Islandię zobaczycie wszystkie cuda Złotego Kręgu, poznacie pełen uroku Reykjavik, z pokładu helikoptera podziwiać będziecie krajobrazy południowo-wschodniej Grenlandii, a w krainie lodu szukać będziecie świeżych kwiatów… i wielorybów!

Islandia – kraina wulkanów i lodu

Od 9900 zł

Islandia - Keflavik, Złoty Krąg, Vik i Myrdal, Hofn, Hvolsvollur, Borgarnes, Snaefellsnes, Reykjavik

Wybierzcie się w magiczną i ekscytującą podróż po Islandii, korzystając z nieograniczonej wolności, jaką daje własny samochód. Przemierzając kolejne kilometry bezdroży podziwiajcie parki narodowe – Thingvellir i nietknięty ludzką ręką Skaftafell, zachwyćcie się najpiękniejszymi na świecie wodospadami Svartifoss i Skogafoss, zobaczcie jak pięknie i groźnie wygląda czarna plaża, w której skalnych formacjach mieszkają elfy, wsłuchajcie się w ponadtysiącletnie sagi… Po wszystkich trudach podróży zrelaksujcie się w gorących źródłach Blue Lagoon – popularnego geotermalnego SPA. Islandzka przygoda wzywa!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować