Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Toraja Heritage

Indonezja - Tanah Toraja

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Czterogwiazdkowy hotel Toraja Heritage położony jest ok. 1,5 km od centrum miejscowości Rantepao, sercu Tanah Toraja, pośród gór i tarasów ryżowych. Kompleks wybudowany został w tardycyjnym stylu domostw zamieszkującego te tereny ludu Toraja – nazywanych Tongkonan. Na terenie hotelu znajduje się restauracja specjalizująca się w daniach kuchni lokalnej oraz bar wyposażony w stoły bilardowe. Ponadto do dyspozycji Gości udostępniono otwarty basen oraz centrum spa.

Obiekt dysponuje 134 pokojami. Pokoje typu Standard (32 m²) zlokalizowane są w trzypiętrowym budynku głównym, pokoje typu Deluxe (45 m²) i Superior (31 m²) w tradycyjnych domach Tongkonan. W każdym z nich znajduje się wentylator, telewizor, minibar, zestaw do przygotowania kawy i herbaty, balkon i prywatna łazienka z wanną lub prysznicem. W pokojach dostępne jest bezpłatne Wi-Fi.

Strona hotelu: www.torajaheritagehotel.com/Dlaczego polecamy

  • Doskonała lokalizacja z dala od zgiełku miasta
  • Odkryty basen
  • Możliwość zamieszkania w tradycyjnych domach Torajów


Zwiń
Galeria

4* hotel zbudowany w tradycyjnym stylu ludu Toraja położony wśród gór i tarasów ryżowych wyspy Sulawesi.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Wycieczka na tajemniczą Sulawesi

Od 13800 zł

Indonezja - Makassar, Tanah Toraja, Tanjung Bira

Ta 11. pod względem wielkości wyspa na świecie, zachwyci Was najbardziej fascynującą kulturą w Indonezji. Ruchliwy port Makassar, chłodna zieleń pól ryżowych, piękne krajobrazy, niezwykła architektura i frapujące obyczaje Tanah Toraja są głównymi atrakcjami Sulawesi. Zaś po emocjonującej podróży po tajemniczych zakątkach wyspy możecie oddać się leniwemu wypoczynkowi pod tropikalnym słońcem plaży Tanjong Bira, której ciepła, przejrzysta woda stwarza wyśmienite warunki do nurkowania i snorkelowania.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować