Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Statek Rejsowy

Indonezja - Komodo

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Rejs po Parku Narodowym Komodo odbywa się statkiem rejsowym, który wypływa z portu w Labuan Bajo. Każdy statek oferuje zakwaterowanie w kabinach wyposażonych w piętrowe łóżka oraz niewielką toaletę z prysznicem (w zależności od statku łazienki mogą być wspólne) oraz pełne wyżywienie.

W trakcie rejsu statek zatrzymuje się w przy bezludnych wyspach i malowniczych, dzikich plażach. Istnieje również możliwość nurkowania i snorkelowania oraz trekkingu na Komodo i obserwacja słynnych waranów.Dlaczego polecamy

  • Pełen wrażeń rejs po Morzu Flores
  • Możliwość zobaczenia słynnych waranów z Komodo
  • Nurkowanie i snorkelowanie


Zwiń
Galeria

Rejs statkiem po Morzu Flores to niezapomniana przygoda. Na miejscu możliwość nurkowania, odwiedzenia bezludnych wysp i wycieczka do Parku Narodowego Komodo.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Mistyczne Bali i smoki z Komodo

Od 16900 zł

Indonezja - Ubud, Flores, Komodo, Sanur

Zapraszamy w niezwykłą podróż do najciekawszych miejsc Indonezji! Oprócz Bali, gdzie w harmonii bajkowych pól ryżowych, plaż, gór i wulkanów, spotkacie się z mistyczną kulturą jej mieszkańców, zabierzemy Was w niesamowite miejsce – w rejs po Parku Narodowym Komodo. W trakcie rejsu będziecie odkrywać podwodny świat Morza Flores, zobaczycie smoki z Komodo i odkryjecie bezludne wyspy i dzikie plaże!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować