Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Guesthouse

Indonezja – Bali

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Guesthouse należący do naszego przedstawiciela w Indonezji – Kadeka, to przepiękna posiadłość usytuowana w niewielkiej wiosce Undisan. Pobyt tutaj jest doskonałą okazją, by poznać codzienne życie Balijczyków, ich zwyczaje i obrzędy. W bujnym ogrodzie znajdują się drzewa owocowe, a także figury hinduskich bóstw, które chronią rodzinę i Gości przed demonami. To w tym miejscu mama gospodarza codziennie rano składa dary, co można zaobserwować podczas pobytu. Gospodarze mają również swoje kury, o świcie będzie Was budzić pianie kogutów.

Do dyspozycji Gości są komfortowe pokoje 2 i 3-osobowe z wentylatorami oraz prywatnymi łazienkami z prysznicem. Podczas pobytu można skosztować tradycyjnej balijskiej kuchni. Gospodarze zapewniają swoim gościom śniadania, obiady i kolacje bazujące na świeżych lokalnych produktach. Internet bezprzewodowy dostępny jest w jadalni.

Pobyt w guesthouse wzbogacony jest o niekonwencjonalne atrakcje – lekcje gotowania, medytacje, naukę wytwarzania oleju kokosowego, trekking po polach ryżowych, kąpiel pod wodospadem oraz uczestnictwo w lokalnych ceremoniach odbywających się często w wiosce. Zobaczyć można również rodzinny dom Kadeka, który podobnie jak inne tradycyjne domostwa na Bali, składa się z kilku osobnych budynków oraz domowej świątyni.DLACZEGO POLECAMY

  • Niepowtarzalna okazja do zamieszkania na balijskiej wsi i doświadczenia autentycznego życia na Bali
  • Ciekawe atrakcje: lekcja gotowania, nauka wytwarzania oleju kokosowego, trekking, uczestnictwo w lokalnych ceremoniach
  • Cicha i spokojna okolica pełna pięknej roślinności


Zwiń
Galeria

Klimatyczny guesthouse położony na balijskiej wsi w centrum wyspy, w otoczeniu bujnego ogrodu.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Kultura Bali & relaks na Gili

Od 13500 zł

Indonezja - Ubud, wulkan Batur, Bangli, Gili

Indonezja to nieprawdopodobny kalejdoskop barw i wrażeń. Razem z nami odkryjecie jej wyjątkowość. Proponujemy poznanie prawdziwego Bali i życia jego mieszkańców. Do tego wyspa Gili – skrawek raju na morzu Balijskim.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować