Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Homestay

Indonezja - Bali

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Rodzinny dom naszego przedstawiciela w Indonezji, to przepiękna, tradycyjna posiadłość usytuowana w niewielkiej wiosce Bangli. Urokliwa miejscowość pełna jest bujnej roślinności, dzięki czemu można odpocząć tutaj w ciszy, a także poznać codzienne życie Balijczyków, ich zwyczaje i obrzędy.

Dom Kadeka, podobnie jak inne tradycyjne domostwa na Bali, składa się z kilku osobnych budynków oraz domowej świątyni z której rozchodzi się zapach kadzidła. Wszystko ogrodzone jest murem, który zwieńczony jest ozdobną bramą. Wejścia na teren prywatny strzegą figurki bożków, które chronią rodzinę przed demonami. To w tym miejscu domownicy składają dary ze słodyczy i kwiatów.

W ogrodzie znajduje się oczko wodne, fontanna, zwierzęta domowe oraz piękne kwiaty. Pobyt w domu Kadeka wzbogacony jest o niekonwencjonalne atrakcje. Mama Kadeka organizuje dla Gości lekcję gotowania z degustacją czy naukę wytwarzania oleju kokosowego. Ponadto można tutaj wziąć udział w trekkingu po okolicy oraz spróbować typowo balijskich smaków w ich autentycznym wydaniu.DLACZEGO POLECAMY

  • Niepowtarzalna okazja do zamieszkania w tradycyjnym balijskim domu, który składa z budynków mieszkalnych, świątyni i pięknego ogrodu
  • Świetna oferta dodatkowych atrakcji: lekcja gotowania z mamą Kadeka, nauka wytwarzania oleju kokosowego, trekking
  • Korzystne położenie domostwa w cichej i spokojnej okolicy pełnej pięknej roślinności


Minusy

  • Wspólna łazienka
  • Brak ciepłej wody
Zwiń
Galeria

Piękny, tradycyjny balijski dom z bujnym ogrodem i świątynią. Dodatkowo można skorzystać z lekcji gotowania i wytwarzania oleju kokosowego.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Kultura Bali & relaks na Gili

Od 10500 zł

Indonezja - Ubud, wulkan Batur, Bangli, Gili

Indonezja to nieprawdopodobny kalejdoskop barw i wrażeń. Razem z nami odkryjecie jej wyjątkowość. Proponujemy poznanie prawdziwego Bali i życia jego mieszkańców. Do tego wyspa Gili – skrawek raju na morzu Balijskim.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować