Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Easter Island Ecolodge

Chile - Wyspa Wielkanocna

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel Easter Island Ecolodge położony na odległej, rzadko odwiedzanej przez turystów Wyspie Wielkanocnej, w centrum miasteczka Hanga Roa, zapewnia wypoczynek pośród egzotycznych ogrodów. Kilkuminutowy spacer pozwala dotrzeć na plażę i podziwiać majestatyczny Pacyfik.

Pokoje urządzono w prostym, rustykalnym stylu, ze skromną dekoracją nawiązującą do lokalnej kultury. Do dyspozycji gości pozostaje prywatna łazienka, sejf, minibar oraz niewielki taras z widokiem na zielone ogrody. Dla wygody w pokojach zainstalowano wentylator sufitowy. Dodatkowo na obszarze hotelu w miejscach ogólnodostępnych korzystać można z bezpłatnego Wi-Fi.

Hotelowa restauracja serwuje regionalne przysmaki, w tym śniadania bogate w świeże owoce i soki. Aktywni goście wybrać się mogą na organizowane przez hotel opcjonalne wycieczki lub wypożyczyć rowery, by samodzielnie odkrywać naturalne, historyczne i kulturalne skarby wyspy.Dlaczego polecamy

  • Lokalizacja w centrum miasteczka Hanga Roa zapewnia łatwy dostęp do lokalnych restauracji i barów
  • Plaża znajduje się zaledwie 50 metrów od hotelu
  • Kameralne pokoje o prostym wystroju pozwalają na wypoczynek w zaciszu egzotycznych ogrodów


Zwiń
Galeria

Proste kameralne pokoje, rustykalny wystrój oraz egzotyczne ogrody. Standard 2*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Wycieczka Chile & Wyspa Wielkanocna

Od 28 000 zł

Chile - Santiago, Valparaiso, Atacama, Wyspa Wielkanocna

Ten ciągnący się tysiącami kilometrów wąziutki skrawek lądu w niemal magiczny sposób łączy w sobie zaczarowane lasy i wody leżące u podnóża masywnych wulkanów, strzeliste szczyty górskie i jeziora pełne kryształów soli oraz jałową, najbardziej suchą pustynię na świecie, nad którą lśnią najjaśniejsze na świecie gwiazdy… Przynależąca do Chile Wyspa Wielkanocna to kolebka niezwykłych, tajemniczych legend i tradycji, podczas gdy nowoczesne Santiago tętni życiem jak mało która stolica kontynentu. Dodajmy jeszcze do tego wyśmienite wina i świetną kuchnię oraz życzliwych i gościnnych mieszkańców, a Twoje wakacje w Chile staną się prawdziwie niezapomnianą przygodą! Wycieczka na Wyspę Wielkanocną to gwarantowana moc wrażeń!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować