Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Manquehue Las Condes

Chile - Santiago

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Architekturą przypominający średniowieczną twierdzę, 4-gwiazdkowy hotel Manquehue Las Condes położony jest w luksusowej dzielnicy Santiago – Las Condes, pośród pięknie utrzymanych, rozległych ogrodów. Gustowna restauracja á la carte proponuje w menu zarówno dania kuchni regionalnej, jak i międzynarodowej, natomiast w barze na tarasie spróbować warto różnorakich koktajli. Goście delektować się mogą spokojem płynącym z zielonych ogrodów, spacerując licznymi ścieżkami wśród tropikalnej roślinności. Zrelaksować się można również w otwartym sezonowo basenie.

Klimatyzowane pokoje urządzono w klasycznym stylu. Oprócz wygodnych łóżek, dla wygody Gości, pokoje wyposażono w kablową telewizor, sejf, prywatną łazienkę, suszarkę do włosów oraz bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Dodatkowo w niektórych zainstalowane zostało jacuzzi.DLACZEGO POLECAMY

  • Oryginalna architektura oraz niebanalny, szykowny wystrój wnętrz hotelu
  • Rozległe zaciszne tropikalne ogrody z licznymi ścieżkami spacerowymi
  • Wykwintna restauracja serwująca lokalne dania oraz potrawy kuchni międzynarodowej


Zwiń
Galeria

4* hotel wyróżniający się nietuzinkową architekturą oraz niebanalnym wystrojem. Na uwagę zasługują piękne rozległe egzotyczne ogrody.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Wycieczka Chile & Wyspa Wielkanocna

Od 28 000 zł

Chile - Santiago, Valparaiso, Atacama, Wyspa Wielkanocna

Ten ciągnący się tysiącami kilometrów wąziutki skrawek lądu w niemal magiczny sposób łączy w sobie zaczarowane lasy i wody leżące u podnóża masywnych wulkanów, strzeliste szczyty górskie i jeziora pełne kryształów soli oraz jałową, najbardziej suchą pustynię na świecie, nad którą lśnią najjaśniejsze na świecie gwiazdy… Przynależąca do Chile Wyspa Wielkanocna to kolebka niezwykłych, tajemniczych legend i tradycji, podczas gdy nowoczesne Santiago tętni życiem jak mało która stolica kontynentu. Dodajmy jeszcze do tego wyśmienite wina i świetną kuchnię oraz życzliwych i gościnnych mieszkańców, a Twoje wakacje w Chile staną się prawdziwie niezapomnianą przygodą! Wycieczka na Wyspę Wielkanocną to gwarantowana moc wrażeń!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować