Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Cumbres Lastarria

Chile - Santiago

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel Cumbres Lastarria położony w sercu kulturalnej dzielnicy Lastarria, w której czuć ducha artystycznej bohemy, wyróżnia się ciekawym designem oraz 5-gwiazdkowym standardem.
Eleganckie klimatyzowane pokoje charakteryzuje klasyczny wystrój wzbogacony o nowoczesne elementy. Uwagę zwracają imponujące, panoramiczne obrazy, przedstawiające sceny z historii Santiago, umieszczone w drewnianej wnęce za wezgłowiem królewskich rozmiarów łoża. Prywatna łazienka, telewizor, sejf, minibar oraz bezpłatne Wi-Fi pozostają do dyspozycji Gości.

W restauracji Punto Ocho serwowane są dania kuchni chilijskiej, w tym specjały wywodzące się z Patagonii. Dodatkowo niewątpliwym atutem pozostają dwa tarasy, z których podziwiać można panoramę stolicy. W barze na parterze spróbować warto rozmaitych hiszpańskich tapas. Na terenie hotelu znajduje się siłownia oraz odkryty basen, dostarczające dodatkowego relaksu, zaś pięciominutowy spacer zaprowadzi do Muzeum Sztuk Pięknych oraz na wzgórze Santa Lucia.DLACZEGO POLECAMY

  • Położony w artystycznej dzielnicy Santiago, w której mieszczą się renomowane muzea, historyczne zabytki oraz klimatyczne knajpki i sklepiki
  • Lokalna kuchnia, w której specjalizuje się hotelowa restauracja, pozwala poznać smaki Chile


Zwiń
Galeria

Oryginalna architektura oraz chilijska kuchnia, dominująca w restauracji wyróżniają hotel położony w kulturalnej dzielnicy stolicy. Standard 5*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować