Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Don Raul

Chile - San Pedro de Atacama

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Położony w na obrzeżach centrum San Pedro de Atacama, trzygwiazdkowy hotel zbudowany z naturalnych materiałów, w tym z ręcznie robionej suszonej cegły. Zachowanie lokalnych tradycji budowniczych pozwala na utrzymanie w pokojach chłodu w ciągu upalnego lata oraz ciepła w czasie pory zimowej, jak również wprowadza wyjątkowy nastrój pustynnej oazy. Oryginalne drewniane umeblowanie oraz rustykalny wystrój z elementami lokalnego rękodzieła czyni hotel niezwykle klimatycznym.

W niewielkich, prostych pokojach wśród udogodnień wymienić warto prywatną łazienkę oraz bezpłatny dostęp do WiFi. Niewątpliwym atutem pozostaje odkryty basen, dający ochłodę w czasie upałów, jak również ogród z pustynną roślinnością, w tym charakterystycznymi kaktusami. Na terenie hotelu znajduje się również gwarna restauracja połączona z barem.DLACZEGO POLECAMY

  • Hotel wybudowany zgodnie z lokalnymi tradycjami architektonicznymi z naturalnych materiałów, pozwala poczuć klimat pustynnej oazy
  • Rustykalny wystrój z charakterystycznym lokalnym rękodziełem prezentuje lokalną kulturę
  • Możliwość wypoczynku przy odkrytym basenie oraz w ogrodzie


Zwiń
Galeria

3* hotel, charakteryzuje się tradycyjną architekturą. Zapewnia wypoczynek w prostych, rustykalnych pokojach, jak również przy odkrytym basenie oraz w klimatycznym pustynnym ogrodzie.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Wycieczka Chile & Wyspa Wielkanocna

Od 28 000 zł

Chile - Santiago, Valparaiso, Atacama, Wyspa Wielkanocna

Ten ciągnący się tysiącami kilometrów wąziutki skrawek lądu w niemal magiczny sposób łączy w sobie zaczarowane lasy i wody leżące u podnóża masywnych wulkanów, strzeliste szczyty górskie i jeziora pełne kryształów soli oraz jałową, najbardziej suchą pustynię na świecie, nad którą lśnią najjaśniejsze na świecie gwiazdy… Przynależąca do Chile Wyspa Wielkanocna to kolebka niezwykłych, tajemniczych legend i tradycji, podczas gdy nowoczesne Santiago tętni życiem jak mało która stolica kontynentu. Dodajmy jeszcze do tego wyśmienite wina i świetną kuchnię oraz życzliwych i gościnnych mieszkańców, a Twoje wakacje w Chile staną się prawdziwie niezapomnianą przygodą! Wycieczka na Wyspę Wielkanocną to gwarantowana moc wrażeń!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować