Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Pousada Santa Clara

Brazylia - Wyspa Boibepa

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Na rajskiej wysepce wśród soczyście zielonej roślinności ukryty jest tradycyjny hotelik, który oferuje relaks w odosobnieniu i ciszy, z dala od cywilizacyjnego zgiełku. Nieopodal rzeka Inferno wpływa do Oceanu Atlantyckiego, a pensjonat otacza bujna, soczyście zielona roślinność. Obiekt jest butikowy, dysponuje zaledwie dwunastoma apartamentami, które urządzono w stylu regionalnym – z prostotą ożywioną wyrazistymi kolorami ozdób, z inspiracją lokalnością oraz z dbałością o pełnię komfortu Gości.

Pozytywnie zaskakuje również urokliwie położona restauracyjka hotelowa. Na śniadanie podają w niej soczyste owoce świeżo wyciskane soki owocowe oraz domowe wypieki, wyśmienicie pachnące ciasteczka. Szefem kuchni w hotelu jest Mark stawiający przede wszystkim na jakość produktów, z których przyrządza swoje potrawy. W jego kuchni używa się wyłącznie świeżych, sezonowych składników, a także przygotowuje się domowe desery.

W przestrzeni wspólnej dla wszystkich Gości udostępniono nieodpłatnie bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dzięki świetnej lokalizacji istnieje tutaj wiele możliwości spędzania wolnego czasu, zwłaszcza w miasteczku, gdzie znajdują się liczne knajpki i klimatyczne bary.DLACZEGO POLECAMY

  • Odosobnione położenie ułatwiające totalny relaks i oderwanie się od rzeczywistości, jednocześnie pensjonat znajduje się nieopodal klimatycznego miasteczka na wyspie
  • Przepyszne dania ze świeżych lokalnych produktów
  • Na każdym kroku widać tu serce i duszę właścicieli


Zwiń
Galeria

Wyjątkowy pensjonat gdzie na każdym kroku widać serce właścicieli. Idealne położenie 100 m w pięknych tropikalnych ogrodach.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Afro-brazylijski stan Bahia

Od 12400 zł

Brazylia - Salwador, Ilha de Boipeba, Morro do Sao Paulo

Jeśli wakacje w Brazylii kojarzą się Wam zarówno z atmosferą karnawału, jak i wypoczynkiem na piaszczystych plażach, zapraszamy do Salwadoru i na wyspy Boipeba i Tinhare! Salvador, stolica stanu Bahia, kolebka afro-brazylijskiej kultury i capoeiry, żyje w rytm porywającej do tańca muzyki, ścieląc przy tym pod stopy czysty piasek szerokich, podmiejskich plaż. A gdy już nasycicie się salwadorskimi atrakcjami, wyruszycie w poszukiwaniu relaksu na odosobnionych, tropikalnych wysepkach, pełnych prawdziwych cudów przyrody.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować