Czym jest incentive?

Incentive to forma marketingu bezpośredniego na najwyższym poziomie. Pozwala na zacieśnienie nie tylko relacji biznesowych, ale również na wzmocnienie wzajemnych, interpersonalnych więzi.

Wspólne przeżycie przygody i niepowtarzalne emocje na długo pozostaną w pamięci, a słowo lojalność nabierze nowego znaczenia.

W Polsce incentive znany jest bardziej pod nazwą „wyjazdu motywacyjnego” lub "wyjazdu integracyjnego", i rzeczywiście motywacja i integracja to jedne z celów incentive’u. Przedsiębiorstwo decydując się na tego typu podróż może spodziewać się wzmocnienia relacji biznesowych z partnerami firmy, zwiększenia zaangażowania w interesach, usprawnienia komunikacji... Wyjazd integracyjny zorganizowany przez Planet Escape, to gwarancja obsługi na najwyższym poziomie i indywidualne programy dopasowane do wymagań klienta.

Filozofia podróżowania

Jesteśmy ekspertami w tym, co robimy i robimy to z ogromną pasją. Jesteśmy świadomi, że unikalny program skrojony na miarę to podstawa, dlatego za każdym razem staramy się wymyślać coś niezwykłego i dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

Dodajmy do tego szczyptę profesjonalnych materiałów marketingowych, kreatywny branding i najlepszych ludzi, którzy znają odwiedzane miejsca jak własną kieszeń, a wyjdzie z tego - diabelnie dobry wyjazd. Na deser proponujemy działania powyjazdowe w celu maksymalizacji efektów.

Zawsze staramy się stworzyć niepowtarzalne programy, które na długo pozostaną w pamięci uczestników. Niekonwencjonalne formy zwiedzania, unikalne doświadczenia i szyte na miarę aktywności to klucz do sukcesu. Chcecie zwiedzić Hawanę na rowerach, przemierzyć dżunglę na słoniach na Sri Lance, polecieć balonem nad Serengeti oglądając dzikie lwy i żyrafy, nauczyć się gotować gado-gado w środku balijskich tarasów ryżowych, przeżyć spływ raftingiem po nepalskich rzekach, a może po prostu udać się na rejs katamaranem, polując na wielkie jaszczury Komodo? Nie ma problemu!

Dlaczego Planet Escape?

Nasz zespół składa się oczywiście z podróżników! Jesteśmy pasjonatami podróży z wieloletnim doświadczeniem.

Na koncie mamy wyjazdy do wielu krajów, dwie podróże dookoła świata, dłuższe zamieszkiwanie egzotycznych miejsc: Gwatemali, Szanghaju, Pekinu, Australii, Brazylii, Indonezji czy Malezji. Ogólnie w podróży spędziliśmy ponad 10 lat. Wiemy, że rzetelność, kreatywność, jakość produktu, forma współpracy i szybkość działania są bardzo ważne. Nauczyliśmy się tego pracując w instytucjach finansowych i konsultingowych (ING, PwC, KPMG).

Wyjątkowa oferta

Przekonaj się, jak ciekawe mogą być nasze programy oraz jak daleko sięga nasza kreatywność w dostarczaniu wymarzonego i skrojonego na miarę wyjazdu firmowego incentive.

Podróż szyta na miarę

Skuteczny wyjazd firmowy powinien zależeć od wielu czynników, które pomagają nam w stworzeniu unikalnego programu dla każdej firmy. Przede wszystkim to dobre rozpoznanie i zrozumienie potrzeb na podstawie których tworzymy ramowy plan podróży. Dokładny plan tworzony jest przez pryzmat grupy docelowej, wieku uczestników i celów, jakie chce osiągnąć Klient poprzez organizację wyjazdu integracyjnego.

Dbałość o detal

Poszczególne miejsca – miasta, hotele, plaże i restauracje wybraliśmy z dbałością o najmniejszy szczegół. Postawiliśmy na jakość, oryginalność i różnorodność. Wszystko, aby wyjazd firmowy pozostał na długo w pamięci podróżników, a jego owoce można było zbierać przez lata dalszej współpracy. Podróż z Planet Escape dostarczy masy egzotycznych wrażeń, nowych doświadczeń, wiedzy i nieskrępowanego niczym relaksu.

Gdzie wysyłamy?

Naszym domem jest cały świat i w tym zakresie się specjalizujemy. Czy na wyjazd motywacyjny zabierzemy Was śladami hobbitów w Nowej Zelandii, na safari z dzikimi lwami w Kenii, oglądać tukany w Kostaryce czy zdobywać Mount Everest…z pewnością jedyne o co będziecie musieli się martwić, to zbliżający się koniec wyjazdu.

Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować