Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

Negombo /Sri Lanka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Dawniej cicha i spokojna wioska rybacka, dziś jeden z najpopularniejszych kurortów na wyspie i czwarte co do wielkości miasto Sri Lanki. Szerokie, pokryte żółtym piaskiem plaże i malownicza laguna przyciągają tu turystów z całego świata. Panują tu także doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych. Ponieważ miasto leży w pobliżu lotniska w Kolombo, to idealne miejsce na odpoczynek po długim locie. Spragnieni wrażeń i poznawania codziennego życia Lankijczyków mogą wybrać się na tutejszy targ rybny – największy na całej wyspie. W Negombo można też odwiedzić liczne świątynie hinduskie oraz kościoły.

Zwiń
Kiedy jechać do Negombo?

Kiedy jechać do Negombo?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Sri Lanka i Malediwy

Od 19900 zł

Malediwy, Sri Lanka - Negombo, Sigirya, Kandy, Nuwara Eliya, Yala, Tangalla, Malediwy

Wycieczka na Sri Lankę i Malediwy będzie doświadczeniem wręcz transcendentalnym. Kulturowe dziedzictwo Cejlonu, aura buddyzmu i zagadkowe świątynie w połączeniu z nieskażoną dziką przyrodą pozwolą prawdziwie zachwycić się, wyciszyć i zrelaksować. Złociste plaże chłodzone bryzą znad wzburzonego morza orzeźwią po tropikalnych upałach. Zwieńczeniem tego doświadczenia będzie wypoczynek na rajskim malediwskim atolu, gdzie znajdziecie ukojenie w ciepłych, spokojnych wodach Oceanu Indyjskiego.

Plaże i skarby Cejlonu

Od 10900 zł

Sri Lanka - Negombo, Sigiriya, Kandy, Nuwara Eliya, Udawalawe, Mirissa, Galle

Proponowana przez nas wycieczka po Sri Lance odkryje przed Wami całe bogactwo kulturowe i przyrodnicze wyspy. Będziecie odkrywać starożytne stolice Cejlonu i najważniejsze miejsca kultu dla Lankijczyków. Podczas safari w parkach narodowych Minneriya i Udawalawe zobaczycie dzikie zwierzęta i nieokiełznaną przyrodę, a na herbacianych wzgórzach odkryjecie tajniki uprawy i produkcji cejlońskiej herbaty. Dotrzecie do ukrytych wodospadów, wiosek, gdzie życie toczy się w swoim unikalnym rytmie i zachwycicie się kipiącymi zielenią górskimi krajobrazami. Na wypoczynek zaprosimy Was na południowe plaże Sri Lanki, a całość zwieńczymy pobytem w historycznym forcie Galle.

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli
Zwiń
Negombo

Negombo

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować