Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

Południowe Bali /Indonezja

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Słowo bali po indonezyjsku oznacza „dużo wolnego czasu", którego naprawdę tutaj nie brakuje. Można odnieść wrażenie, że czas właściwie nie istnieje na tej niesamowitej wyspie. Południowe Bali jest idealnym miejscem na aklimatyzację w Indonezji dzięki dziesiątkom restauracji, kosmopolitycznym barom i tętniącym życiem klubom. Kurorty na wybrzeżu są rajem dla zakupoholików, imprezowiczów i surferów, oferują wszystko, czego potrzeba na perfekcyjnych wakacjach. Wielbiciele nazywają Bali również „fiestą zmysłów” – niekończące się plaże, różnorodność balijskiej kuchni, zabiegi spa oraz bogate życie nocne balijskich kurortów dostarczą każdemu wielu doznań.

Plaża ciągnie się szeroką wstęgą od Tubanu na południu przez największe kąpieliska Bali – Kutę, Legian i Seminyak. Będąca eldorado dla kosmopolitycznego i różnobarwnego tłumu Kuta ustępuje na północy bardziej spokojnym plażom Seminyaku, który zachował nieco wiejskiego uroku. Tu znajdziemy luksusowe i klimatyczne hotele w balijskim stylu, eleganckie butiki i kluby nocne. Z kolei położony wzdłuż wschodniego wybrzeża Sanur uwiedzie tych, którzy szukają komfortu i spokoju. Bogatszy niż Kuta, plasuje się w kategorii kąpielisk rodzinnych i luksusowych.

Zwiń
Kiedy jechać na południowe Bali?

Kiedy jechać na południowe Bali?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Luksusowe wakacje w Indonezji – ekskluzywne plażowanie i kulturowa stolica Bali

Od 30200 zł
Exclusive

Indonezja - Nusa Dua, Ubud, Jimbaran

Indonezja – kilkanaście tysięcy wysp, z których zamieszkana jest jedynie część – to kraj roztaczający przed podróżnikiem barwny wachlarz wrażeń, możliwości i atrakcji! Od pól ryżowych, plaż i wulkanów Bali, przez dzikie zakątki Jawy i Sumatry, aż po egzotyczne Komodo zamieszkiwane przez najprawdziwsze smoki – luksusowe wakacje w Indonezji to przygoda, jakiej trudno doświadczyć gdziekolwiek indziej. Wasze ekskluzywne wczasy w Indonezji rozpoczniecie na południowym krańcu rajskiej wyspy Bali, gdzie nie dacie rady oprzeć się urokowi cudownych, pokrytych białym piaskiem plaż, wyjątkowym krajobrazom i mistycznym świątyniom. Następnie przeniesiecie się do Ubud, gdzie zajrzycie pod podszewkę indonezyjskiej kultury i tradycji, by na ostatnie dni Waszych luksusowych wakacji w Indonezji powrócić na południe i oddać się wszystkim przyjemnościom, jakie zapewni Wam ekskluzywny hotel w Jimbaran.

Luksusowe wakacje na Bali – Ubud i ekskluzywny hotel

Od 25900 zł
Exclusive

Indonezja - Ubud, Jimbaran

Spragnieni wypoczynku na najwyższym poziomie? Zapraszamy na ekskluzywne wakacje na Bali! Wasze luksusowe wczasy na Bali rozpoczniecie w Ubud, gdzie w harmonii bajkowych pól ryżowych, gór i wulkanów spotkacie się z mistyczną kulturą tutejszych mieszkańców. Następnie zabierzemy Was na południe wyspy, gdzie ciesząc się urozmaiconą ofertą luksusowego hotelu Four Seasons spędzicie pozostałą część Waszego ekskluzywnego wyjazdu na Bali.

Mistyczne Bali i smoki z Komodo

Od 16900 zł

Indonezja - Ubud, Flores, Komodo, Sanur

Zapraszamy w niezwykłą podróż do najciekawszych miejsc Indonezji! Oprócz Bali, gdzie w harmonii bajkowych pól ryżowych, plaż, gór i wulkanów, spotkacie się z mistyczną kulturą jej mieszkańców, zabierzemy Was w niesamowite miejsce – w rejs po Parku Narodowym Komodo. W trakcie rejsu będziecie odkrywać podwodny świat Morza Flores, zobaczycie smoki z Komodo i odkryjecie bezludne wyspy i dzikie plaże!

Ekskluzywna podróż na Bali i dziewiczą Sumbę

Od 41900 zł
Exclusive

Indonezja - Ubud, Sumba, Nusa Dua

Wyspa bogów i demonów, tysiąca świątyń, tropikalnych plaż, dymiących wulkanów, malowniczych pól ryżowych i kulinarnych rozkoszy, gdzie życie podporządkowane jest religii, fazom księżyca i dawnym tradycjom. Luksusowa podróż po Bali i Sumbie idealnie wprowadzi Was w ekscytujący świat indonezyjskich wysp! Ekskluzywna podróż na Bali to sielanka w najbardziej luksusowych hotelach w całej Indonezji, która sprawi, że przeniesiecie się w iście rajski świat, a jeżeli dołożymy do tego dziewiczą Sumbę, przeżyjecie najbardziej fascynujące, niebanalne i oryginalne wakacje pod słońcem! 

Kuala Lumpur, świątynie i wulkany Jawy z nieodkrytym Bali

Od 14300 zł

Indonezja, Malezja - Kuala Lumpur, Jawa, Bali

Na początek zapraszamy do kosmopolitycznego Kuala Lumpur. Następnie czeka Was podróż na Jawę, gdzie zobaczycie mistyczne świątynie i gorące wulkany. Bali to zielony interior i plaże. Odkryjcie z nami Malezję i Indonezję – bezkresną mozaikę kolorów i smaków.

Balijskie skarby i dziewicze plaże Lomboku

Od 12800 zł

Indonezja - Bali - Balangan, Ubud, Sidemen, Lombok

Zapraszamy na Bali, gdzie w naturalnej harmonii pól ryżowych, wyjątkowych plaż i wzniosłych gór odkryjecie starożytną kulturę Balijczyków, zabierzemy Was na wyspę Lombok oraz do kulturowej stolicy Bali, Ubud. Odkryjcie z nami Indonezję – bezkresną mozaikę kolorów i smaków.

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli

Hotele na Południu Bali

Zwiń
Południowe Bali

Południowe Bali

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować