Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

Barcelona /Hiszpania

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Miasto legendarnej architektury, bogactwa kulturowego i wielowiekowej historii, Barcelona. Możesz ją zwiedzić dowolnie wybranym przez siebie kluczem: czy to poszukując śladów starożytnych Rzymian, czy średniowiecznych gotyckich świątyń, fantazyjnej architektury katalońskiego architekta Gaudiego, czy też podążając nadmorskim szlakiem lub oglądając panoramę z punktów widokowych w różnych częściach miasta.

Zachwyć się olbrzymią bazyliką Sagrada Familia, której budowa rozpoczęła się w 1882 roku i wciąż nie widać jej końca. Spaceruj po Ciutat Vella, gotyckiej dzielnicy nazywanej sercem Barcelony i zjedz hiszpańskie tapas w jednej z knajp na La Rambla. Wybierz się do baśniowego Parku Güell, odwiedź Muzeum Picassa lub Muzeum Sztuki Współczesnej i wyjedź na wzgórze Tibidabo. Nie zapomnij też odpocząć na Barcelonetcie, piaszczystej miejskiej plaży, by wieczorem gorąco kibicować podczas rozgrywek piłki nożnej – zwłaszcza klubowi FC Barcelona!

Zwiń
Kiedy jechać do Barcelony?

Kiedy jechać do Barcelony?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Barcelona i Ibiza

Od 6 800 zł

Hiszpania - Barcelona, Ibiza

Jaki jest przepis na udaną wycieczkę do Hiszpanii? Znakomite jedzenie, wino i świeże owoce morza. Małe uliczne kawiarenki i tapas bary. Gaudi, Salwador Dali i zaułki gotyckiej dzielnicy. Popołudniowa siesta w cieniu palm, piaszczyste plaże, romantyczne zatoczki, a nocą – prawdziwa hiszpańska fiesta! Tego wszystkiego, a nawet wiele więcej będziecie mogli doświadczyć podczas podróży do Barcelony i na Ibizę. W stolicy Katalonii poczujecie prawdziwie hiszpański klimat tętniącego życiem miasta oraz zachwycicie się bajkową architekturą Gaudiego, natomiast na Ibizie będziecie imprezować do białego rana, by w ciągu dnia wypocząć na rajskich plażach. W Hiszpanii nauczycie się, jak celebrować życie – to będą wakacje w najlepszym wydaniu.

Barcelona i Costa Brava – szlakiem Gaudiego i Dalego

Od 6 500 zł

Hiszpania - Barcelona, Costa Brava

Barcelona – już sama nazwa budzi niezliczoną liczbę skojarzeń! Bajkowe projekty architektoniczne Gaudiego, zagadkowa gotycka dzielnica z imponującymi kościołami i klimatycznymi placami, stadion Camp Nou, tłoczne bary i kafejki z najlepszymi katalońskimi tapas… Jednak wakacje w Hiszpanii nie mogą się zacząć i zakończyć tylko na Barcelonie! Na turystów czeka tu ponad 200 km wybrzeża ze złocistymi plażami, turkusowymi zatoczkami i średniowiecznymi miasteczkami. W Costa Brava rozkochał się sam Salvador Dali, więc bez wątpienia podróż tu będzie prawdziwym estetycznym doznaniem.

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli
Zwiń
Barcelona

Barcelona

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować