Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Jumeirah at Etihad Towers

ZEA - Abu Zabi

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Ten ekskluzywny, 5* hotel położony jest w pobliżu słynnej Corniche Beach (5 minut jazdy) i stanowi część kompleksu Etihad Towers, na który składa się pięć charakterystycznych drapaczy chmur. Pełen relaks zapewnia prywatna plaża wraz z kompleksem odkrytych basenów. Dodatkowo hotel dysponuje rozbudowanym spa oraz nowoczesnym centrum fitness. Skorzystać warto z szeregu zabiegów odnowy biologicznej, jak i zadbać o kondycję na siłowni. Walorem hotelu są również dwie stylowe restauracje serwujące wyrafinowane dania kuchni światowej.
Nowoczesne, przestronne i klimatyzowane apartamenty zostały urządzone w klasycznym eleganckim stylu, z elementami ornamentyki arabskiej. Dla Gości przygotowano udogodnienia w postaci bezpłatnego dostępu do Wi-Fi, telewizji satelitarnej, sejfu, minibaru czy prywatnej łazienki z wanną i prysznicem. Niewątpliwą zaletą są zapierające dech widoki na Zatokę Perską oraz panoramę stolicy, rozciągające się z każdego z apartamentów. Dodatkowo Goście bezpłatnie korzystać mogą z najwyżej położonego punktu widokowego w Abu Zabi – obserwatorium mieszczącego się na 74 piętrze hotelu.Dlaczego polecamy

  • Hotel mieści się w kompleksie Etihad Towers – ikonie Abu Zabi, z najwyższym punktem widokowym w mieście
  • Prywatna plaża, otwarte baseny oraz centrum spa zapewniają błogi relaks
  • Z ekskluzywnych apartamentów rozciągają się wspaniałe widoki na Zatokę Arabską oraz panoramę miasta


Zwiń
Galeria

Wyjątkowa lokalizacja w kompleksie najwyższych wieżowców Abu Zabi, zapewnia niesamowite widoki panoramy stolicy oraz Zatoki Arabskiej. Nowoczesne apartamenty oraz prywatna plaża i odkryte baseny gwarantują pełne odprężenie.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Tropem Trzech Emiratów

Od 14 600 zł

Zjednoczone Emiraty Arabskie - Dubaj, Abu Zabi, Ras Al Khaimah

Trudny do wyobrażenia luksus i przepych, przyprawiająca o zawrót głowy architektura, sztuczne wyspy i wspaniałe plaże, pustynia i górskie szczyty – Emiraty kuszą setkami możliwości. Jeśli chcecie wylegiwać się na piasku, zobaczyć wyścigi wielbłądów, zwiedzić zarówno gigantyczne centra handlowe, jak i pachnące kadzidłem orientalne targowiska, poznać historię i kulturę Arabii – zapraszamy na wakacje do Dubaju, Abu Zabi i Ras Al Khaimah!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować