Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Roca Sao Joao

Wyspy Św. Tomasza i Książęca - Sao Tome

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Ta dawna portugalska plantacja stanowi gwarancję wypoczynku w autentycznie lokalnej atmosferze. Wygląd pensjonatu przywodzi na myśl Portugalczyków. Pełno tu antyków oraz stylowych dodatków z epoki. Z okien apartamentów, balkoników i restauracji podziwiać można ocean, góry lub urokliwą zatokę Santa Cruz. Hotelowe pokoje nie oferują luksusów, ale są wygodne, zadbane i w tropikalnym stylu. Współgrają z otoczeniem i harmonizują z przyrodą.

Goście mogą tu kupić przyrządzane na miejscu konfitury, tradycyjne słodycze i przyprawy. W hotelowej restauracji pracuje niezwykle ceniony szef kuchni, wydający książki kulinarne i prowadzący swój własny program telewizyjny. W lokalu można spróbować niektórych dań z jego książek. To okazja do poznania prawdziwej saotomańskiej kuchni.

Obiekt aranżuje m.in. wizyty w hotelowej galerii sztuki, gdzie zgromadzono rękodzieło, afrykańskie instrumenty muzyczne i sprzęty domowego użytku. W okolicy wyznaczono wiele ścieżek spacerowych umożliwiających poznanie flory i fauny regionu oraz podziwianie krajobrazów.DLACZEGO POLECAMY

  • Autentyczne doświadczenie pobytu w dawnej plantacji portugalskiej
  • Możliwość zakupu pysznych lokalnych konfitur
  • Najlepsza na wyspie restauracja, dla której gotuje szef kuchni będący gwiazdą na wyspach


Zwiń
Galeria

Pięknie zachowana dawna plantacja zachwyca widokami, najlepszą kuchnią na wyspie, artystycznymi wnętrzami oraz kolonialną atmosferą.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Dżungle i plaże ekologicznego raju Sao Tome

Od 8300 zł

Wyspy Św. Tomasza i Książęca - Lizbona, Sao Tome, Ilheu das Rolas

Ekologiczny raj w Zatoce Gwinejskiej do Waszej dyspozycji! Woda w kolorze przejrzystych błękitów, biały piasek, wielkie wulkany i najwyśmienitsza kawa na świecie prosto z plantacji. Rajska ucieczka poza Europę? Do dzieła!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować