Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Roca Sundy

Wyspy Św. Tomasza i Książęca - Principe

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel Roça Sundy znajduje się na północy niewielkiej Wyspy Książęcej, raju dla szukających wyciszenia i ucieczki od cywilizacji. Położony jest w samym sercu dawnej portugalskiej plantacji, w otoczeniu dzikiej przyrody. Zabytkowy budynek przywodzi na myśl czasy kolonialne. Pobyt tutaj to prawdziwa podróż w czasie z jednoczesnym zachowaniem współczesnych wygód. Hotelowa restauracja wykorzystuje w swoich potrawach inspiracje zaczerpnięte z lokalnej kuchni. W menu Goście znajdą świeżo złowione ryby i owoce morza. Wykorzystywane w kuchni warzywa i owoce pochodzą z organicznej uprawy należącej do hotelu.

Hotel Roça Sundy dysponuje zaledwie 12 pokojami rozmieszczonymi w dwóch budynkach. Pokoje w Colonial House utrzymane są w klasycznym, kolonialnym stylu, natomiast te w Plantation House mają nowoczesny, minimalistyczny wystrój. Wyposażone są w klimatyzację, telewizję satelitarną, sejf i minibar. Goście mogą korzystać z Wi-Fi w pomieszczeniach ogólnodostępnych.DLACZEGO POLECAMY

  • Położenie w klimatycznej, kolonialnej plantacji na Wyspie Książęcej
  • Idealna baza wypadowa na spacery po pobliskim lesie tropikalnym


Zwiń
Galeria

Butikowy hotel położony na terenie dawnej plantacji kawy na Wyspie Książęcej. Idealne miejsce na relaks w otoczeniu natury.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Wyspa Książęca - relaks na końcu świata!

Od 11600 zł
Exclusive

Wyspy Św. Tomasza i Książęca - Lizbona, Sao Tome, Wyspa Książęca

Jedna z najlepiej strzeżonych tajemnic Afryki – Wyspy Świętego Tomasza i Książęca: kraj, o którym nikt nie słyszał. I lepiej. To jedno z ostatnich równikowych sanktuariów ekologicznych i jeden z trzech najmniej odwiedzanych krajów świata. Raj do własnego użytku, krystaliczna woda i biały piasek, bycie jedynym Polakiem w całym państwie, wulkany, najbardziej aromatyczna kawa i najlepsza czekolada na świecie prosto z plantacji.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować