Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Miramar by Pestana

Wyspy Św. Tomasza i Książęca - Sao Tome

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Czterogwiazdkowy hotel mieszczący się w bujnym ogrodzie tropikalnym, z rozłożystymi palmami i egzotycznymi drzewami, na samym wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego, zaledwie parę kroków od centrum miasta.

Restauracja, bary i kawiarnia hotelowa zapraszają Gości na posiłki w przemiłej atmosferze i pięknych okolicznościach natury, np. przy stolikach usytuowanych w ogrodzie, które po zmroku oświetlają klimatyczne światełka rozwieszone między palmami. Barracuda Bar umożliwia delektowanie się drinkami na świeżym powietrzu, Le Baron Restaurant zaprasza na najlepsze w mieście dania kuchni portugalskiej serwowane w kolonialnym wnętrzu, zaś dwa bary podają lekkie przekąski, idealne zwłaszcza podczas plażowania. Pokoje urządzono bardzo przytulnie w stylu neokolonialnym.

Przestrzeń wypoczynkowa zaaranżowana bezpośrednio w hotelu zachęca do relaksu, szczególnie przy basenie, gdzie w pięknym otoczeniu przyrodniczym rozstawiono leżaki, parasole przeciwsłoneczne i stoliki kawowe.DLACZEGO POLECAMY

  • Hotel położony przy plaży (dobrej do spacerów, nie pływania) i nieopodal centrum miasta, ale na uboczu – w spokojnej, cichej okolicy
  • Wiele możliwości zorganizowania czasu (nurkowanie, wędkowanie, wizyta w parku narodowym)


Zwiń
Galeria

Dekadencki, 4* czar minionej epoki. Proste pokoje, ale świetna lokalizacja przy brzegu morza. Piękny basen i zadbany ogród.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Dżungle i plaże ekologicznego raju Sao Tome

Od 8300 zł

Wyspy Św. Tomasza i Książęca - Lizbona, Sao Tome, Ilheu das Rolas

Ekologiczny raj w Zatoce Gwinejskiej do Waszej dyspozycji! Woda w kolorze przejrzystych błękitów, biały piasek, wielkie wulkany i najwyśmienitsza kawa na świecie prosto z plantacji. Rajska ucieczka poza Europę? Do dzieła!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować