Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Bom Bom

Wyspy Św. Tomasza i Książęca - Principe

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel położony blisko przepięknej, dziewiczej plaży. Mieści się w zatoce, w imponującym tropikalnym ogrodzie otoczonym dżunglą, umożliwiając relaks w bliskości z naturą. Oferuje szereg atrakcji np. wędkowanie, obserwację żółwi, zwiedzanie dawnych portugalskich plantacji, sesje jogi. Niespełna dwadzieścia egzotycznych bungalowów gwarantuje kameralną atmosferę i możliwość wyciszenia się. Restauracja urządzona w nowoczesnym stylu, z subtelną kolonialną inspiracją, stanowi idealne miejsce na lunch i romantyczną kolację.

W hotelu przewidziano cztery typy bungalowów: bezpośrednio na plaży, w ogrodzie tropikalnym, z widokiem na ocean oraz przy basenie. Apartamenty wyposażono w klimatyzację, telewizor, łazienkę z prysznicem i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Większość z nich podzielono na część sypialnianą i wypoczynkową wraz z prywatnym tarasem do wyłącznej dyspozycji Gości. Przy odkrytym basenie zagospodarowano przestrzeń wypoczynkową z bardzo wygodnymi fotelami, parasolami przeciwsłonecznymi i stolikami kawowymi.DLACZEGO POLECAMY

  • Wyjątkowe połączenie luksusu i prawdziwej dziczy
  • Bardzo eleganckie, romantyczne wnętrza urządzone w bieli i pastelowych barwach z wieloma stylowymi dodatkami
  • Położenie w pięknej części wybrzeża oferującego bujną egzotyczną roślinność oraz piękną plażę


Zwiń
Galeria

4* oaza luksusu i niepretensjonalnej klasy w kompletnej dziczy. Z jednej strony nieprzebrane dżungle, z drugiej najpiękniejsze plaże świata.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Wyspa Książęca - relaks na końcu świata!

Od 11600 zł
Exclusive

Wyspy Św. Tomasza i Książęca - Lizbona, Sao Tome, Wyspa Książęca

Jedna z najlepiej strzeżonych tajemnic Afryki – Wyspy Świętego Tomasza i Książęca: kraj, o którym nikt nie słyszał. I lepiej. To jedno z ostatnich równikowych sanktuariów ekologicznych i jeden z trzech najmniej odwiedzanych krajów świata. Raj do własnego użytku, krystaliczna woda i biały piasek, bycie jedynym Polakiem w całym państwie, wulkany, najbardziej aromatyczna kawa i najlepsza czekolada na świecie prosto z plantacji.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować