Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Stazzo lu Ciaccaru

Włochy - Sardynia

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Czterogwiazdkowa Stazzo Lu Ciaccaru to wiejska posiadłość przekształcona w butikowy hotel, położony na 32 hektarach ziemi w otoczeniu rozległych trawników, wiekowych drzew oliwnych, starych kamiennych zabudowań i widoków na sielską sardyńską wieś. W odległości ok. 4 km znajduje się miasteczko Arzachena ze sklepami i restauracjami. Goście mogą wypoczywać nad dużych rozmiarów odkrytym basenem, gdzie z pomysłem zaaranżowano przestrzeń do relaksu. Bardziej aktywni docenią pomieszczenia do zajęć fitness, a ci spragnieni relaksu mogą zamówić prywatny masaż. Restauracja La Ciminea specjalizuje się w kuchni typowo sardyńskiej. Do przygotowania potraw używa się tutaj składników prosto od lokalnych producentów: sardyńską wieprzowinę, owczy ser, sezonowe wędzone sery, miód i świeże ryby.

Stazzo Lu Ciaccaru oferuje w sumie 17 pokoi – do wyboru klasyczne pokoje, apartamenty i przestronne wille. Pokoje są rozproszone: duże apartamenty z zacienionymi tarasami w starej stajni; apartamenty na szczycie wzgórza z osobnym basenem; wille dla 6-7 osób w starych kamiennych stodołach, jedna z prywatnym basenem – idealna dla rodzin. Wszystkie pokoje wykończono z zachowaniem rustykalnego, sardyńskiego stylu i wyposażono w podstawowe udogodnienia: Wi-Fi, klimatyzację, telewizor, minibar, sejf.

Oficjalna strona hotelu: www.stazzoluciaccaru.it/en/Dlaczego polecamy

  • Rozległe tereny hotelu obfite w sardyńską przyrodę, wiekowe drzewa oliwne i kamienne zabudowania
  • Dużych rozmiarów basen z pomysłowo zaaranżowaną przestrzenią rekreacyjną
  • Miejsce, gdzie poprzez autentyczne, stare zabudowania i lokalną kuchnię można poznać duszę Sardynii


Zwiń
Galeria

Wiejska posiadłość położona na 32 hektarach ziemi, przekształcona w 4* butikowy hotel łączący w sobie nowoczesne wygody z rustykalnym, sardyńskim kolorytem.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować