Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Stazzo lu Ciaccaru

Włochy - Sardynia

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Czterogwiazdkowa Stazzo Lu Ciaccaru to wiejska posiadłość przekształcona w butikowy hotel, położony na 32 hektarach ziemi w otoczeniu rozległych trawników, wiekowych drzew oliwnych, starych kamiennych zabudowań i widoków na sielską sardyńską wieś. W odległości ok. 4 km znajduje się miasteczko Arzachena ze sklepami i restauracjami. Goście mogą wypoczywać nad dużych rozmiarów odkrytym basenem, gdzie z pomysłem zaaranżowano przestrzeń do relaksu. Bardziej aktywni docenią pomieszczenia do zajęć fitness, a ci spragnieni relaksu mogą zamówić prywatny masaż. Restauracja La Ciminea specjalizuje się w kuchni typowo sardyńskiej. Do przygotowania potraw używa się tutaj składników prosto od lokalnych producentów: sardyńską wieprzowinę, owczy ser, sezonowe wędzone sery, miód i świeże ryby.

Stazzo Lu Ciaccaru oferuje w sumie 17 pokoi – do wyboru klasyczne pokoje, apartamenty i przestronne wille. Pokoje są rozproszone: duże apartamenty z zacienionymi tarasami w starej stajni; apartamenty na szczycie wzgórza z osobnym basenem; wille dla 6-7 osób w starych kamiennych stodołach, jedna z prywatnym basenem – idealna dla rodzin. Wszystkie pokoje wykończono z zachowaniem rustykalnego, sardyńskiego stylu i wyposażono w podstawowe udogodnienia: Wi-Fi, klimatyzację, telewizor, minibar, sejf.

Oficjalna strona hotelu: www.stazzoluciaccaru.it/en/Dlaczego polecamy

  • Rozległe tereny hotelu obfite w sardyńską przyrodę, wiekowe drzewa oliwne i kamienne zabudowania
  • Dużych rozmiarów basen z pomysłowo zaaranżowaną przestrzenią rekreacyjną
  • Miejsce, gdzie poprzez autentyczne, stare zabudowania i lokalną kuchnię można poznać duszę Sardynii


Zwiń
Galeria

Wiejska posiadłość położona na 32 hektarach ziemi, przekształcona w 4* butikowy hotel łączący w sobie nowoczesne wygody z rustykalnym, sardyńskim kolorytem.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Wioski i najpiękniejsze plaże Sardynii

Od 5 800 zł

Włochy - Sardynia, Costa Smeralda

Wycieczkę na Sardynię zacznijcie od wizyty w jej gorącym sercu: sardyńska wieś to miejsce, gdzie czas płynie leniwie, jakby zatrzymał się przed wiekami, a tutejsi mieszkańcy żyją zgodnie z rytmem natury, pielęgnując barwne tradycje i zwyczaje. Potem: przeskok! Szmaragdowe Wybrzeże, z morzem, którego kolor idzie w zawody jedynie z barwą nieba w najpiękniejszy dzień, wspaniałymi plażami, wonną roślinnością i miłą dla oka architekturą sprawi, że Wasze wakacje na Sardynii, wyspie zagubionej na morzu pomiędzy Europą a Afryką, będziecie wspominać długo po powrocie.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować