Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Il Salviatino

Włochy - Florencja

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Il Salviatino to pięciogwiazdkowy hotel położony na wzgórzu Fiesole, z inspirującymi widokami na Florencję i falujący toskański krajobraz. Pięknie odrestaurowany budynek pochodzi z XV wieku, a jego wystrój zawiera wiele nawiązań do przeszłości. Lokalizacja sprawia, że jest to ciche i spokojne miejsce, będące jednocześnie w zasięgu 15 minut jazdy samochodem od największych atrakcji Florencji. Lotnisko we Florencji (FLR) zlokalizowane jest ok. 10 km od hotelu, a lotnisko w Pizie (PSA) ok. 80 km. Goście mogą korzystać z uroków 4 hektarów parku i wypielęgnowanych ogrodów, dwupoziomowego basenu i obsadzonych kwiatami tarasów. Restauracja o trafnej nazwie La Cucina serwuje tradycyjne dania kuchni toskańskiej, które przyrządzane są w oparciu o lokalne produkty, również uprawiane w hotelowym ogrodzie organicznym. Znajduje się tu także spa, które oferuje szeroką gamę zabiegów relaksacyjnych.

Il Salviatino oferuje 42 eleganckie pokoje i apartamenty w 8 kategoriach, wszystkie zaprojektowane w indywidualnym stylu z artystycznym charakterem. W niektórych pokojach znajdują się zabytkowe wanny, a ściany pokryte są cennymi dziełami sztuki i ozdobione XIX-wiecznymi freskami. Przestronne pokoje wyposażone są w bogato zdobione drewno, duże łóżka i srebrne świeczniki.

Oficjalna strona hotelu: salviatino.comDlaczego polecamy

  • Pięknie odnowiona XV-wieczna willa łącząca tradycyjny charakter z nowoczesnym luksusem
  • Położenie na zalesionym wzgórzu z widokiem na Florencję
  • Unikalny wystrój pokoi wzbogacony o oryginalne meble i dzieła sztuki


Zwiń
Galeria

Pięknie odrestaurowana willa z XV wieku, zamieniona w stylowy 5* hotel z inspirującym widokiem na Florencję. Lokalizacja sprawia, że jest to idealne miejsce aby odpocząć od miejskiego zgiełku, będąc jednocześnie w zasięgu największych atrakcji.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować