Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Brunelleschi Hotel

Włochy - Florencja

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Luksusowy, czterogwiazdkowy hotel Brunelleschi położony jest w sercu florenckiej Starówki. Zaledwie krótki spacer dzieli go od najważniejszych zabytków miasta, luksusowych sklepów, restauracji i barów. W pobliżu znajduje się słynna Galeria Uffizi, zaś Katedrę, Dzwon Giotta czy dom autora „Boskiej komedii” Dantego Alighieri dzieli od hotelu zaledwie stumetrowy dystans. Pieczołowicie odrestaurowane wnętrza, będące przed wiekami częścią średniowiecznego kościoła i antycznej wieży, a później domem architekta  Filippo Brunelleschi’ego, twórcy kopuły florenckiej Katedry, mieszczą dziś muzeum, centrum fitness oraz eleganckie pokoje.

W hotelu znajdują się dwie restauracje – serwująca dania regionalne Osteria della Pagliazza i oraz Santa Elisabetta specjalizująca się w wykwintnych daniach dla smakoszy. Śniadanie a la carte jest serwowane w zabytkowych salach hotelu. Dostępny jest parking (auta są parkowane przez obsługę hotelu w pobliżu posesji).

Hotel posiada 96 klimatyzowanych, eklektycznych w stylu pokoi i apartamentów zróżnicowanych ze względu na usytuowanie, standard i powierzchnię. Standardowe wyposażenie obejmuje telewizor, minibar, sejf, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz łazienkę z wanną, prysznicem, suszarką i zestawem przyborów toaletowych. Wi-Fi jest udostępniane bezpłatnie na terenie całego hotelu.

Oficjalna strona hotelu: www.brunelleschihotelflorence.com

 Dlaczego polecamy

  • Lokalizacja w samym sercu florenckiej Starówki
  • Komfortowe, pieczołowicie odrestaurowane zabytkowe wnętrza
  • Znakomita oferta gastronomiczna


Zwiń
Galeria

Położony w samym sercu Florencji, wysmakowany hotel w najlepszym włoskim stylu. Z pietyzmem odrestaurowane historyczne wnętrza, gourmet dining, klasyczna elegancja nie do podrobienia... Standard 4*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować