Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Hotel Punta Tragara

Włochy - Capri

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Pięciogwiazdkowy hotel Punta Tragara położony jest na południowym brzegu włoskiej wyspy Capri. Miasteczko Capri znajduje się w odległości 1 km, a przystań w odległości 2 km. Przylegający do klifu z widokiem na morze i słynną formację skalną Faraglioni hotel ma intrygującą historię. Zaprojektowany przez Le Corbusiera jako prywatna willa w latach dwudziestych, dom był siedzibą amerykańskiego dowództwa podczas II wojny światowej i gościł Eisenhowera i Churchilla. Dziś ten hotel to eleganckie miejsce, pełne charakteru, z dwoma odkrytymi basenami i niezwykłymi widokami na morze. Obydwie hotelowe restauracje zdobyły gwiazdkę Michelin i specjalizują się w śródziemnomorskich klasykach oraz odświeżonych, tradycyjnych przepisach kulinarnych pochodzących z Capri. Goście mogą również korzystać ze strefy wellness, gdzie znajdą dobrze wyposażoną siłownię, spa i salon zabiegów kosmetycznych oraz fryzjerskich.

Punta Tragara oferuje zakwaterowanie w 44 pokojach i apartamentach w 10 różnych kategoriach – Superior Pool Side, Double Deluxe, Master Deluxe, Junior Suites, Tragara Suite, Faraglioni Suite, Certosa Suite, Suite Monacone, Art Suite, Penthouse. Z niektórych pokoi roztacza się widok na morze, a z innych – na ogród. Wystrój i wyposażenie hotelu są stylowe, a jednocześnie świeże, z rzeźbami, archeologicznymi artefaktami i współczesnymi dziełami sztuki.

Oficjalna strona hotelu: www.hoteltragara.com/en/Dlaczego polecamy

  • Wyjątkowe widoki na morze i słynne formacje skalne Faraglioni
  • Stylowy wystrój hotelu nawiązujący do jego bogatej historii
  • Dwie nagradzane restauracje serwujące autentyczną śródziemnomorską kuchnię


Zwiń
Galeria

Kiedyś prywatna rezydencja, dziś luksusowy 5* hotel z widokami na morze, położony na spektakularnych klifach włoskiej wyspy Capri.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Capri i Amalfi Exclusive

Od 22 900 zł
Exclusive

Włochy - Capri, Amalfi

Capri – mekka celebrytów i sław, ulubiona przez rzymskich cesarzy, to prawdziwa perła w koronie włoskiego wybrzeża, podczas gdy olśniewające Wybrzeże Amalfitańskie czaruje urokiem wspaniałej przyrody i eleganckiej architektury. Przed Wami wypoczynek w luksusowych, dopieszczonych w najdrobniejszych szczegółach hotelach, spacery między białymi domkami oplecionymi kaskadami wielobarwnych kwiatów, widoki skalistych klifów, malowniczych plaż i zacisznych lagun. Wakacje we Włoszech to też wyborna kuchnia i upajające trunki, kąpiel w promieniach słońca i w hotelowym basenie bez krawędzi, zabawa do rana i pełen relaks!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować