Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Sofitel Plaza

Wietnam – Sajgon

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Luksusowy, pięciogwiazdkowy hotel oferuje swoim Gościom zakwaterowanie na najwyższym poziomie. Zlokalizowany jest w samym centrum Sajgonu. Na terenie obiektu znajduje się basen, centrum fitness, sauna, spa i centrum odnowy biologicznej, restauracja, bar, punkt masażu, łaźnia turecka i kompleks biznesowy.

Przestronne, eleganckie apartamenty składają się z sypialni, dużej łazienki i części wypoczynkowej z fotelami, kanapą i szklanym stolikiem kawowym. W pokojach zamontowano okna na całą wysokość i szerokość ściany umożliwiające panoramiczny widok na miasto. Pokoje wyposażono m.in. w telefon, telewizor LCD i zestaw luksusowych kosmetyków.

Na dachu obiektu mieści się ogromny, odkryty basen ze stylowo zagospodarowanym tarasem wypoczynkowym, na którym znajdują się wygodne leżaki i parasole przeciwsłoneczne. Hotel oferuje ponadto szereg innych usług i atrakcji: pralnię, bankomat, faks i ksero, sklep z upominkami, biuro informacji turystycznej czy kantor wymiany walut.Dlaczego polecamy

  • Doskonała jakość usług i standard zakwaterowania. Stylowe wnętrza, korzystne położenie
  • Pełen pakiet usług, atrakcji i udogodnień – od centrum fitness i spa przez punkt masażu, aż po usługę opieki dla dzieci, kantor wymiany walut czy biuro informacji turystycznej
  • Bardzo duży basen na dachu hotelu


Zwiń
Galeria

Luksusowy 5* hotel w samym centrum Saigonu. Nowocześnie urządzone pokoje oraz do dyspozycji gości basen na dachu.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Kulturowe i plażowe oblicza Wietnamu

Od 13400 zł
Exclusive

Wietnam - Hanoi, Ha Long, Hoi An, Phu Quoc, Sajgon

Najpierw Hanoi - stolica Wietnamu, następnie zatoka Ha Long z zachwycającymi formacjami skalnymi wychodzącymi z wody, magiczne miasto Hoi An, a także dopełniająca idealnej podróży tropikalna, rajska wyspa. Na koniec wielkomiejski splendor Ho Chi Minh City. Wasza ucieczka od chaosu dnia codziennego uda się z pewnością właśnie w Wietnamie!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować