Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Sofitel Legend Metropole

Wietnam - Hanoi

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Luksusowy, niezwykle stylowy, pięciogwiazdkowy hotel ulokowany w stolicy Wietnamu. Kolonialna budowla oferuje ekskluzywne zakwaterowanie w najwyższym standardzie, a dodatkowo w historycznej atmosferze minionych wieków.

Apartamenty zaprojektowano tutaj w jasnych barwach w stylu kolonialnym. Są one przestronne, jasne, przystrojone wysokiej jakości rękodziełem, obrazami i egzotycznymi kwiatami w wyrazistych barwach. Meble wykonane z wysokiej jakości materiałów ożywiają wnętrze misternie zdobionymi fakturami charakterystycznymi dla tradycyjnego, wietnamskiego zdobnictwa.

Na terenie hotelu, zarówno w środku jak i na zewnątrz, funkcjonują trzy bary i trzy restauracje. Terrasse Bar znajduje się na rogu budynku, oferując przekąski, kawę oraz inne napoje w miejskiej atmosferze. Bamboo Bar serwuje zdrowe przekąski, lody, różnorodne drinki, desery i świeżo wyciskane soki owocowe, którymi można się zajadać na wygodnych, wiklinowych fotelach. Restauracje hotelowe podają z kolei potrawy trzech, niesamowitych kuchni – francuskiej, wietnamskiej i włoskiej.Dlaczego polecamy

  • Kultowy, ponad 100 letni hotel z tradycjami, oferujący bardzo wysoki standard w stylu kolonialnym
  • Nieziemski, popołudniowy, czekoladowy bufet podczas ‘afternoon tea’
  • Bogata oferta gastronomiczna oferująca usługi kilku barów i restauracji o znakomitym serwisie, podających dania kuchni wietnamskiej, francuskiej oraz włoskiej


Zwiń
Galeria

Kolonialny 5* hotel sieci Sofitel wybudowany w 1901. Położony w samym sercu Hanoi, nieopodal Starego Miasta. Luksusowe pokoje w najwyższym standardzie.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować