Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Coco Palm Beach

Wietnam - Phu Quoc

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Trzygwiazdkowy hotel Coco Palm Beach położony jest na gęsto otoczonej tropikalną roślinnością, plaży Ong Lang na wyspie Phu Quoc. W pobliżu znajdują się lokalne restauracyjki, a na międzynarodowe lotnisko można dojechać w ok. 40 minut. Hotelowa restauracja zaprasza do degustacji dań kuchni wietnamskiej oraz zachodniej. Śniadania podawane są w formie bufetu. W hotelu znajduje się centrum odnowy biologicznej oferujące odprężające masaże. Miłośnikom aktywnego wypoczynku obsługa chętnie pomoże zorganizować całodniowe wycieczki (dodatkowo płatne), m.in. nurkowanie na rafie koralowej czy wizytę na okolicznych farmach. Alternatywę stanowią usługi wypożyczalni motocykli.

Klimatyzowane, przestronne pokoje, urządzone w klasycznym stylu, wyposażone zostały w pięknie zdobione drewniane meble, bezpłatne Wi-Fi, sejf, minibar oraz łazienkę z prysznicem. Goście zrelaksować się mogą na prywatnym balkonie, delektując się widokiem oceanu lub upstrzonych palmami ogrodów.

Oficjalna strona hotelu: cocopalmbeachresort.comDLACZEGO POLECAMY

  • Wyjątkowe położenie tuż przy usianej palmami piaszczystej plaży na Phu Quoc
  • Wygodne pokoje otoczone gęstą, tropikalną zielenią
  • Możliwość udziału w dodatkowych aktywnościach, jak nurkowanie na rafie koralowej, przejażdżki motocyklem czy wycieczki rowerowe


MINUSY

  • Brak basenu
Zwiń
Galeria

3* butikowy hotel na wyspie Phu Quoc. Zlokalizowany przy piaszczystej plaży oferuje zakwaterowanie w pokojach z widokiem na bujną roślinność.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Wybrzeże Wietnamu i wyspa Phu Quoc

Od 12700 zł

Wietnam - Hanoi, Ha Long, Hoi An, Sajgon, Phu Quoc

Podróż przez najbardziej charakterystyczne miejsca Wietnamu – artystyczne Hanoi, majestatyczne formacje Zatoki Ha Long, urocze uliczki Hoi Anu oraz przepełnione życiem rynki Sajgonu. Na koniec wypoczynek na wyspie Phu Quoc.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować