Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Mai Chau Ecolodge

Wietnam – Mai Chau

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Ogromna przestrzeń wśród majestatycznych gór pokryta zieleniącymi się polami ryżowymi, a tam… rajski, ekologiczny hotel. Ten butikowy obiekt składa się z 19 bungalowów wybudowanych z naturalnych materiałów najwyższej jakości oraz na wzór tradycyjnych domostw wietnamskich. Każdy z nich dysponuje prywatnym ogrodem tropikalnym.

Na terenie hotelu można skosztować zdrowych przysmaków w restauracji i barze z panoramicznym widokiem. Piękne krajobrazy Goście podziwiają też w punkcie relaksujących masaży. Osoby zainteresowane aktywnym wypoczynkiem i eksploracją okolicy mogą bezpłatnie wypożyczyć rowery z hotelowej wypożyczalni. Ponadto hotel posiada także duży, odkryty basen. Obsługa hotelu prowadzi kursy gotowania dające możliwość jeszcze lepszego poznania miejscowej kultury.

Do dyspozycji wszystkich Gości w pomieszczeniach hotelu pozostawiono bezprzewodowy dostęp do Internetu. Apartamenty składają się z sypialni, łazienki, części dziennej oraz prywatnej werandy lub balkonu. W pokojach znajduje się minibar, tradycyjne meble wietnamskie i piękne rękodzieło.DLACZEGO POLECAMY

  • Niepowtarzalna lokalizacja wśród gór i pól ryżowych, z pięknymi widokami roztaczającymi się z każdej części hotelu
  • Interesująca oferta kulturalnych atrakcji: kursy gotowania, pokazy tradycyjnego tańca, wycieczka obejmująca doświadczenie na własnej skórze codziennych zajęć tutejszych Wietnamczyków
  • Tropikalne, tradycyjne zakwaterowanie w ekologicznym stylu i w zgodzie z przyrodą


Zwiń
Galeria

Piękny eco-lodge w środku tarasów ryżowych. Proste i eleganckie bungalowy, odkryty basen i wiele różnych aktywności. Standard 4*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Północny Wietnam i plaże Quy Nhon

Od 8500 zł

Wietnam - Hanoi, Ha Long, Tam Coc, Mai Chau, Quy Nhon

Poczujcie klimat wietnamskiej kultury w Hanoi, by potem w całej pełni zasmakować w urokach przyrodniczego bogactwa zielonej północy kraju. Ten krajobrazowy Wietnam w pigułce odkrywać można z pokładu tradycyjnej łodzi lub przemierzać rowerem. Od majestatycznych formacji skalnych zatoki Ha Long, przez rzeki wijące się wśród zalesionych dolin, wapiennych grot i zielonych pól ryżowych Tam Coc i starożytną historię Hoa Lu zatopioną w otoczeniu natury, po zaciszną idyllę nieskażonych cywilizacją zachodu tradycyjnych wiosek Mai Chau. Wreszcie, na koniec, na dopełnienie wakacyjnej sielanki – tropiki środkowego Wietnamu - wypoczynek na plaży Quy Nhon.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować