Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Majestic

Wietnam – Sajgon

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Pięciogwiazdkowy hotel Majestic znajduje się w samym centrum Sajgonu, nad rzeką o tej samej nazwie. W bezpośredniej okolicy hotelu mieści się wiele restauracji, a do takich atrakcji jak Katedra Notre Dam czy Pałac Zjednoczenia można dojść w kilkanaście minut. Lotnisko oddalone jest o 8 km. Hotel Majestic to miejsce z długą tradycją: działa nieprzerwanie od 1925 roku. Goście mogą korzystać z odkrytego basenu z leżakami zlokalizowanego w dziedzińcu, spa, klubu fitness i kasyna. W hotelowym lobby przy dźwiękach pianina można sączyć drinki, a z M Baru położonego na dachu obserwować miasto i rzekę. Breeze Sky Bar oferuje nie tylko drinki, ale także śniadanie w formie bufetu i obiadokolacje z grilla. Posiłki serwuje także restauracja Le Royal.

Hotel przygotował dla Gości 175 pokoi urządzonych w kolonialnym stylu, z których rozciąga się widok na pobliską ulicę, hotelowy basen lub na płynącą tuż obok rzekę. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w klimatyzację, telewizor, darmowe Wi-Fi, sejf, minibar (dodatkowo płatny), suszarkę do włosów, łazienkę z wanną i prysznicem. Część posiada także balkon.

Oficjalna strona hotelu: majesticsaigon.comDlaczego polecamy

  • Świetne położenie – w centrum Sajgonu, restauracja z widokiem na rzekę
  • Wspaniała architektura – ornamenty na oknach, piękne schody i najstarsza winda w Wietnamie
  • Basen na dziedzińcu


Zwiń
Galeria

5* kolonialny, zabytkowy hotel z basenem w centrum Sajgonu. Restauracja z panoramicznym widokiem na rzekę.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Luksusowe wakacje w Wietnamie – kulturowe i plażowe oblicza Indochin

Od 16900 zł
Exclusive

Wietnam - Hanoi, Ha Long, Hoi An, Phu Quoc, Sajgon

Najpierw Hanoi – stolica Wietnamu, nazywana Wenecją Wschodu i „starą damą Orientu”. Następnie zatoka Ha Long z zachwycającymi formacjami skalnymi wyłaniającymi się w wody. A to dopiero początek Waszych luksusowych wakacji w Wietnamie! Odwiedzicie też magiczne, zatrzymane w czasie miasto Hoi An, a później przyjdzie czas na tropikalną, rajską wyspę Phu Quoc, gdzie Wasze luksusowe wczasy w Wietnamie wykorzystacie na plażowanie, kąpiele w morzu i relaksujące masaże. Na koniec wielkomiejski splendor Sajgonu – Ho Chi Minh City. Wasza ucieczka od szarej codzienności uda się z pewnością właśnie podczas luksusowej podróży do Wietnamu!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować