Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Essence Hotel

Wietnam – Hanoi

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Butikowy hotel ulokowany w klimatycznym, Starym Mieście stolicy Wietnamu znajdujący się w pobliżu mauzoleum Ho Chi Minh, Świątyni Literatury czy teatru lalek na wodzie. W hotelowej Essence Restaurant można rozkoszować się tradycyjnymi potrawami kuchni wietnamskiej, ale i daniami kulinariów zachodnich, zdrowymi przekąskami, znakomitym winem, lokalną kawą oraz koktajlami owocowymi. Kompleks spa oferuje zaś szereg zabiegów upiększających i relaksujących, a także masaży – wszystko wzbogacane serwowaną tutaj aromatyczną herbatą i egzotycznymi owocami.

W apartamentach, które zaprojektowano w bieli i beżu z akcentami w zieleni, mają na wyposażeniu: mapę miasta, 32-calowy telewizor z kanałami kablowymi, telefon, lodówkę i minibar, stolik kawowy z krzesłami, herbatę i kawę z zestawem do parzenia, budzik i suszarkę. Goście mają ponadto bezprzewodowy dostęp do Internetu. Na terenie hotelu znajduje się wypożyczalnia samochodów i rowerów.Dlaczego polecamy

  • Elegancki, butikowy hotel w znakomitej lokalizacji stanowiącej bazę wypadową na zwiedzanie Hanoi
  • Nowoczesne zakwaterowanie z typowo wietnamskimi akcentami w wystroju
  • Naprzeciwko wyjścia znajdują się liczne uliczne knajpki z lokalnym jedzeniem oraz słynnym piwem jedno-dniowym
  • Hotel został odnowiony w 2017 roku


Zwiń
Galeria

Hotel w sercu Hanoi o standardzie 4*. Apartamenty zaprojektowano w spokojnych barwach bieli i beżu. Naprzeciwko wejścia do hotelu znajdują się liczne knajpki z ulicznym jedzeniem.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Północny Wietnam i plaże Quy Nhon

Od 8500 zł

Wietnam - Hanoi, Ha Long, Ninh Binh, Mai Chau, Quy Nhon

Poczujcie klimat wietnamskiej kultury w Hanoi, by potem w całej pełni zasmakować w urokach przyrodniczego bogactwa zielonej północy kraju. Ten krajobrazowy Wietnam w pigułce odkrywać można z pokładu tradycyjnej łodzi lub przemierzać rowerem. Od majestatycznych formacji skalnych zatoki Ha Long, przez rzeki wijące się wśród zalesionych dolin, wapiennych grot i zielonych pól ryżowych Tam Coc i starożytną historię Hoa Lu zatopioną w otoczeniu natury, po zaciszną idyllę nieskażonych cywilizacją zachodu tradycyjnych wiosek Mai Chau. Wreszcie, na koniec, na dopełnienie wakacyjnej sielanki – tropiki środkowego Wietnamu - wypoczynek na plaży Quy Nhon.

Wybrzeże Wietnamu i wyspa Phu Quoc

Od 8200 zł

Wietnam - Hanoi, Ha Long, Hoi An, Sajgon, Phu Quoc

Podróż przez najbardziej charakterystyczne miejsca Wietnamu - artystyczne Hanoi, majestatyczne formacje Zatoki Ha Long, urocze uliczki Hoi Anu oraz przepełnione życiem rynki Sajgonu. Na koniec wypoczynek na wyspie Phu Quoc.

Wietnam i tarasy ryżowe Sapa

Od 8300 zł

Wietnam - Hanoi, Ha Long, Sapa, Sajgon, Mui Ne

Odkryjcie z nami cały Wietnam: od Hanoi i Zatoki Ha Long, przez tarasy ryżowe i wioski mniejszości etnicznych w Sapie, uroczy kolonialny Hoi An aż do Delty Mekongu i szalonego Sajgonu.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować