Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Anantara

Wietnam – Hoi An

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Urokliwy hotel zlokalizowany w kolonialnej rezydencji na brzegu rzeki Thu Bon oferuje zakwaterowanie w magicznych okolicznościach przyrody i jednocześnie w wysokim standardzie. Można tutaj wypocząć w zadbanym tropikalnym ogrodzie pełnym rozmaitości, wypożyczyć nieodpłatnie rower z hotelowej wypożyczalni i zwiedzić piękną okolicę. Dodatkowo hotel oferuje kulturalne atrakcje w postaci kursu gotowania, lekcji języka wietnamskiego, zajęć malowania i robienia lampionów.

W obrębie terenu hotelowego znajduje się odkryty basen oraz basen dla dzieci. W kompleksie spa Goście mogą korzystać m.in. z prywatnego pokoju zabiegów dla par z łaźnią. Pomyślano tu o rozmaitych zabiegach odprężających, odmładzających i upiększających np. o kąpieli w lokalnych, wietnamskich ziołach, peelingu z wykorzystaniem zielonej herbaty i wielu innych. W sześciu lokalach gastronomicznych tego hotelu można raczyć się znakomitymi daniami, które przyrządzają tutaj wykwalifikowany szefowie kuchni z najlepszej jakości składników.Dlaczego polecamy

  • Urokliwa lokalizacja nad rzeką w centrum Hoi An, w oddaleniu około 5 km od turystycznej plaży
  • Duża przestrzeń hotelowego ogrodu z oczkami wodnymi i miejscem do wypoczynku
  • Darmowa wypożyczalnia rowerów
  • Wysokiej jakości zaplecze gastronomiczne składające się z kilku restauracji oraz szkoły gotowania po wietnamsku


Zwiń
Galeria

Świetny 5* hotel we francuskim stylu kolonialnym. Lokalizacja w centrum, do dyspozycji gości basen i luksusowe apartamenty.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Kulturowe i plażowe oblicza Wietnamu

Od 13400 zł
Exclusive

Wietnam - Hanoi, Ha Long, Hoi An, Phu Quoc, Sajgon

Najpierw Hanoi - stolica Wietnamu, następnie zatoka Ha Long z zachwycającymi formacjami skalnymi wychodzącymi z wody, magiczne miasto Hoi An, a także dopełniająca idealnej podróży tropikalna, rajska wyspa. Na koniec wielkomiejski splendor Ho Chi Minh City. Wasza ucieczka od chaosu dnia codziennego uda się z pewnością właśnie w Wietnamie!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować