Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Anantara

Wietnam – Hoi An

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Urokliwy hotel zlokalizowany w kolonialnej rezydencji na brzegu rzeki Thu Bon oferuje zakwaterowanie w magicznych okolicznościach przyrody i jednocześnie w wysokim standardzie. Można tutaj wypocząć w zadbanym tropikalnym ogrodzie pełnym rozmaitości, wypożyczyć nieodpłatnie rower z hotelowej wypożyczalni i zwiedzić piękną okolicę. Dodatkowo hotel oferuje kulturalne atrakcje w postaci kursu gotowania, lekcji języka wietnamskiego, zajęć malowania i robienia lampionów.

W obrębie terenu hotelowego znajduje się odkryty basen oraz basen dla dzieci. W kompleksie spa Goście mogą korzystać m.in. z prywatnego pokoju zabiegów dla par z łaźnią. Pomyślano tu o rozmaitych zabiegach odprężających, odmładzających i upiększających np. o kąpieli w lokalnych, wietnamskich ziołach, peelingu z wykorzystaniem zielonej herbaty i wielu innych. W sześciu lokalach gastronomicznych tego hotelu można raczyć się znakomitymi daniami, które przyrządzają tutaj wykwalifikowany szefowie kuchni z najlepszej jakości składników.Dlaczego polecamy

  • Urokliwa lokalizacja nad rzeką w centrum Hoi An, w oddaleniu około 5 km od turystycznej plaży
  • Duża przestrzeń hotelowego ogrodu z oczkami wodnymi i miejscem do wypoczynku
  • Darmowa wypożyczalnia rowerów
  • Wysokiej jakości zaplecze gastronomiczne składające się z kilku restauracji oraz szkoły gotowania po wietnamsku


Zwiń
Galeria

Świetny 5* hotel we francuskim stylu kolonialnym. Lokalizacja w centrum, do dyspozycji gości basen i luksusowe apartamenty.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Luksusowe wakacje w Wietnamie – kulturowe i plażowe oblicza Indochin

Od 16900 zł
Exclusive

Wietnam - Hanoi, Ha Long, Hoi An, Phu Quoc, Sajgon

Najpierw Hanoi – stolica Wietnamu, nazywana Wenecją Wschodu i „starą damą Orientu”. Następnie zatoka Ha Long z zachwycającymi formacjami skalnymi wyłaniającymi się w wody. A to dopiero początek Waszych luksusowych wakacji w Wietnamie! Odwiedzicie też magiczne, zatrzymane w czasie miasto Hoi An, a później przyjdzie czas na tropikalną, rajską wyspę Phu Quoc, gdzie Wasze luksusowe wczasy w Wietnamie wykorzystacie na plażowanie, kąpiele w morzu i relaksujące masaże. Na koniec wielkomiejski splendor Sajgonu – Ho Chi Minh City. Wasza ucieczka od szarej codzienności uda się z pewnością właśnie podczas luksusowej podróży do Wietnamu!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować