Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Lotte City Tashkent Palace

Uzbekistan – Taszkient

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Czterogwiazdkowy Lotte City Hotel Tashkent Palace znajduje się w zabytkowym budynku z 1958 roku, niemal w sercu stolicy Uzbekistanu – Taszkientu. Tuż obok hotelu znajduje się budynek Opery, Muzeum Historyczne, wiele sklepów i restauracji, a w promieniu kilometra także skwer i pomnik Timura Chromego, pałac Mikołaja Konstantinowicza oraz poprowadzony pomiędzy nimi prospekt nazywany niekiedy Brodwayem. Lotnisko oddalone jest zaledwie o 10 min jazdy samochodem. Na terenie hotelu znajduje się centrum fitness, strefa spa i odnowy biologicznej, basen oraz restauracja z tarasem widokowym na 6 piętrze serwująca dania kuchni uzbeckiej, włoskiej, francuskiej i koreańskiej.

Obiekt Lotte City Hotel Tashkent Palace dysponuje w sumie 232 pokojami w 5 kategoriach: Standard Room, Superior Room, Junior Suite, Superior Suite oraz Premium Suite. Wszystkie z nich posiadają widok na dziedziniec, ogród lub pobliską operę, a na ich wyposażeniu znajduje się telewizor, zestaw do parzenia kawy i herbaty, dostęp do bezpłatnego Internetu oraz prywatna łazienka z wanną i/lub prysznicem oraz suszarką do włosów.

Strona hotelu: www.lottehotel.com/tashkentpalace-city/enDlaczego polecamy

  • Bogata oferta gastronomiczna ze wspaniałymi widokami z tarasu restauracji
  • Świetna lokalizacja – hotel położony jest w centrum Taszkientu


Zwiń
Galeria

4* hotel w sercu Taszkientu z zapleczem spa, strefą fitness i świetną restauracją.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Uzbekistan – skarby Jedwabnego Szlaku

Od 11900 zł

Uzbekistan - Taszkient, Chiwa, Buchara, Samarkanda

Poznajcie klejnot Azji Środkowej, położony na trasie dawnego Jedwabnego Szlaku, gdzie od setek lat mieszają się wpływy perskie, radzieckie i azjatyckie. Tutejsza różnorodność i niezwykła gościnność mieszkańców z pewnością zrobią na Was wrażenie – w końcu Uzbekistan to kraj najpiękniejszych meczetów, monumentalnych pamiątek po socrealizmie, fascynujących twierdz i najbardziej imponujących stacji metra! Wasza podróż po Uzbekistanie będzie wiodła przez  nowoczesną stolicę kraju – Taszkient, mieniącą się milionami odcieni błękitu meczetów i medres Samarkandę, zachwycającą Chiwę i pełną gwarnych bazarów Bucharę.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować