Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Erkin Palace Hotel

Uzbekistan – Chiwa

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Trzygwiazdkowy hotel Erkin Palace położony jest tuż za murami zabytkowego centrum miasta Chiwa w budynku stylizowanym na tradycyjny, uzbecki meczet. Na jego terenie znajduje się centrum konferencyjne, pralnia, wypożyczalnia rowerów, punkt informacji turystycznej, a w sezonie organizowane są także wycieczki po okolicy. W hotelowej restauracji podawane są głównie dania kuchni lokalnej; śniadania w formie bufetu, obiady i kolacje a’la carte. Ścisłe centrum Chiwy i główne atrakcje miasta – Ichan Kala, Zindan oraz minaret Kalta – znajdują się w promieniu 10 min spacerem. Odległość z hotelu na główny dworzec kolejowy Chiwa to nieco ponad 2 kilometry.

Na terenie obiektu Erkin Palace Hotel znajduje się jedynie 35 pokoi 1- lub 2-osobowych w opcjach Chambres Standard, Superior Room oraz Deluxe Room. Do ich wyposażenia należy klimatyzacja i ogrzewanie, telewizor, dostęp do Wi-Fi oraz prywatna łazienka z wanną i/lub prysznicem i suszarką do włosów.  

Strona hotelu: www.erkinpalace.uzDlaczego polecamy

  • Współczesny design hotelu nawiązujący do tradycyjnej, uzbeckiej kultury
  • Obiekt znajduje się tuż obok historycznego centrum Chiwy


Zwiń
Galeria

Klimatyczny hotel nawiązujący swoją architekturą do uzbeckiej kultury. Standard 3*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Uzbekistan – skarby Jedwabnego Szlaku

Od 11900 zł

Uzbekistan - Taszkient, Chiwa, Buchara, Samarkanda

Poznajcie klejnot Azji Środkowej, położony na trasie dawnego Jedwabnego Szlaku, gdzie od setek lat mieszają się wpływy perskie, radzieckie i azjatyckie. Tutejsza różnorodność i niezwykła gościnność mieszkańców z pewnością zrobią na Was wrażenie – w końcu Uzbekistan to kraj najpiękniejszych meczetów, monumentalnych pamiątek po socrealizmie, fascynujących twierdz i najbardziej imponujących stacji metra! Wasza podróż po Uzbekistanie będzie wiodła przez  nowoczesną stolicę kraju – Taszkient, mieniącą się milionami odcieni błękitu meczetów i medres Samarkandę, zachwycającą Chiwę i pełną gwarnych bazarów Bucharę.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować