Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Boutique Hotel Minzifa

Uzbekistan – Buchara

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Czterogwiazdkowy Boutique Hotel Minzifa położony jest w historycznym centrum Buchary, tuż obok medresy Eshoni Pir, w odległości maksymalnie 15 min spaceru od meczetu Kalon, dawnego bazaru Toqi Sarrofon czy miejscowej synagogi. Na terenie hotelu znajduje się pralnia, centrum informacji turystycznej z sezonowo organizowanymi wycieczkami po okolicy, wspólny taras, salon masażu oraz restauracja i bar. Śniadania podawane są w formie bufetu, obiady i kolacje z kuchni lokalnej i europejskiej w formie a’la carte.

Boutique Hotel Minzifa dysponuje w sumie jedynie 12 pokojami umeblowanymi w przytulny sposób, z orientalnymi akcentami oraz ręcznie wykonanymi dodatkami nawiązującymi do kultury Uzbekistanu. Na wyposażeniu każdego z pokoi znajduje się klimatyzacja, telewizor, lodówka, część wypoczynkowa, dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz prywatna łazienka z wanną i/lub prysznicem, bezpłatnym zestawem kosmetyków i suszarką do włosów.

Strona hotelu: minzifa.comDlaczego polecamy

  • Butikowa, rodzinna atmosfera w hotelu
  • Świetna lokalizacja, obiekt położony w centrum Buchary


Zwiń
Galeria

Butikowy hotel łączący nowoczesność z tradycyjnym, uzbeckim dziedzictwem. Standard 4*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Uzbekistan – skarby Jedwabnego Szlaku

Od 11900 zł

Uzbekistan - Taszkient, Chiwa, Buchara, Samarkanda

Poznajcie klejnot Azji Środkowej, położony na trasie dawnego Jedwabnego Szlaku, gdzie od setek lat mieszają się wpływy perskie, radzieckie i azjatyckie. Tutejsza różnorodność i niezwykła gościnność mieszkańców z pewnością zrobią na Was wrażenie – w końcu Uzbekistan to kraj najpiękniejszych meczetów, monumentalnych pamiątek po socrealizmie, fascynujących twierdz i najbardziej imponujących stacji metra! Wasza podróż po Uzbekistanie będzie wiodła przez  nowoczesną stolicę kraju – Taszkient, mieniącą się milionami odcieni błękitu meczetów i medres Samarkandę, zachwycającą Chiwę i pełną gwarnych bazarów Bucharę.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować