Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Breeze Inn

USA – Seward

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Trzygwiazdkowy motel, zbudowany w 2008 roku, znajduje się przy przystani Seward Boat Harbour, w centrum miasteczka Seward, na pasie ziemi między oceanem – Resurrection Bay i jeziorem Lagoon. W okolicy znajdują się restauracje oraz sklepy. Pokoje oferują widok na górę, w której zboczach gniazdują orły, lub fiord Pacyfiku. W obiekcie znajduje się restauracja serwująca dania kuchni amerykańskiej z wpływami alaskańskimi, w tym świeże ryby.

Hotel oferuje zakwaterowanie w 22 pokojach typu Standard oraz Jacuzzi Suite. W każdym z nich znajduje się telewizor, lodówka, klimatyzacja, suszarka do włosów, ekspres do kawy oraz bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Każdy pokój posiada prywatną łazienkę z wanną lub prysznicem, a pokoje Jacuzzi Suite – wannę z hydromasażem. Część pokoi posiada osobne wejścia, bezpośrednio z parkingu. Do terminalu rejsowego dojechać można bezpłatnym shuttle busem.

Oficjalna strona hotelu: www.breezeinn.comDlaczego polecamy

  • Lokalizacja w centrum miasta, w pobliżu największych atrakcji
  • Bezpłatny parking oraz shuttle bus do terminala rejsowego


Zwiń
Galeria

3* motel w stylu amerykańskim położony nad brzegiem Resurrection Bay w jednym z licznych alaskańskich fiordów.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Dzika Alaska – self drive

Od 16900 zł

USA - Anchorage, Homer, Seward, Park Narodowy Kenai, Valdez, Fairbanks, Park Narodowy Denali, Talkeetna

Alaska – kraina surowych, ośnieżonych gór, mistycznych fiordów, lodowców jakby wykutych z kryształu i rozległych, gęstych lasów – oszałamia pięknem. Dramatyczne krajobrazy, których barwy jak w kalejdoskopie zmieniają się wraz z porami roku, są prawdziwym rajem dla fotografów, a pełne zwierzyny parki narodowe przyciągają turystów poszukujących niedźwiedzi, karibu i łosi. Podróż na Alaskę to upajający koktajl: od maleńkich, opierających się żywiołom miasteczek Talkeetna, Seward i Homer, przez niezmierzone połacie dzikiego parku Denali, aż do fiordów Kenai i lodowców – nawet mroźna, daleka północ może być gorąca od emocji!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować