Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Denali Bluffs

USA – Park Narodowy Denali

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Trzygwiazdkowy hotel Denali Bluffs składa się z budynków ulokowanych nad brzegiem rzeki Nenana, w lesie, na łagodnym górskim zboczu. Wnętrza urządzone są przy użyciu lokalnych materiałów, głównie drewna świerkowego i kamienia. Od połowy maja do połowy września dostępne są liczne atrakcje, z których skorzystać można za pośrednictwem hotelowej recepcji: to m.in. wycieczki autobusowe po Parku Narodowym Denali, jeep safari, loty helikopterem z lądowaniem na lodowcu, rafting czy wizyta u mistrza psich zaprzęgów. Hotel posiada dwie restauracje: Mountaineer Grill & Bar oraz Perky Moose Pantry & Cafe serwujące dania kuchni amerykańskiej oraz szeroki wybór napojów.

Hotel oferuje 112 pokoi typu Hillside Guest Rooms, rozmieszczonych w 12 budynkach rozrzuconych na wzgórzu, oraz 64 pokoje typu RiverView Premium Rooms, w czterech budynkach z cedrowego drewna. Pokoje wyposażone są w dostęp do bezpłatnego Wi-Fi, telewizor, ekspresy do kawy oraz sprzęt do parzenia herbaty, lodówkę, a pokoje Premium – w klimatyzację. Wiele pokoi oferuje przepiękne widoki na dziki obszar Parku Narodowego Denali, część z nich posiada też balkony. W każdym pokoju znajduje się prywatna łazienka z wanną.

Oficjalna strona hotelu: www.denalialaska.com/denali-bluffs-hotel/homeDlaczego polecamy

  • Lokalizacja w bezpośredniej bliskości natury, szlaków turystycznych oraz pobliskich atrakcji
  • Restauracja i bar serwujące duży wybór dań
  • Bezpłatny parking do dyspozycji Gości


Zwiń
Galeria

3* hotel położony na skraju Parku Narodowego Denali nad brzegiem rzeki oferuje bezpośrednie obcowanie z naturą i dostęp do licznych atrakcji w okolicy.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Dzika Alaska – self drive

Od 16900 zł

USA - Anchorage, Homer, Seward, Park Narodowy Kenai, Valdez, Fairbanks, Park Narodowy Denali, Talkeetna

Alaska – kraina surowych, ośnieżonych gór, mistycznych fiordów, lodowców jakby wykutych z kryształu i rozległych, gęstych lasów – oszałamia pięknem. Dramatyczne krajobrazy, których barwy jak w kalejdoskopie zmieniają się wraz z porami roku, są prawdziwym rajem dla fotografów, a pełne zwierzyny parki narodowe przyciągają turystów poszukujących niedźwiedzi, karibu i łosi. Podróż na Alaskę to upajający koktajl: od maleńkich, opierających się żywiołom miasteczek Talkeetna, Seward i Homer, przez niezmierzone połacie dzikiego parku Denali, aż do fiordów Kenai i lodowców – nawet mroźna, daleka północ może być gorąca od emocji!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować