Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Hilton Brooklyn

USA - Nowy Jork

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Czterogwiazdkowy Hilton Brooklyn New York znajduje się w zasięgu krótkiego spaceru od takich atrakcji, jak Brooklyn Botanical Gardens, Brooklyn Academy Music (BAM) i Brooklyn Bridge. Kilka stacji metra dzieli go od dzielnicy Manhattan.

Pokoje hotelowe są przestronne i wyposażone w najwyższej jakości meble i dekoracje. W każdym pokoju mieści się duży telewizor, biurko, sejf, ekspres do kawy, żelazko i lodówka. Nowoczesne łazienki wywierają wrażenie ciekawym designem i wygodą użytkowania.

Na terenie hotelu znajduje się centrum fitness, sale konferencyjne, bar, pralnia, sklepik i wiele innych punktów usługowych. W restauracji Black Walnut dla Gości przygotowano bogatą ofertę wyśmienitych posiłków, dobrych na każdą porę dnia. Śniadanie do wyboru – lekkie lub sycące, na obiad ciekawe, innowacyjne dania wyłącznie ze świeżych składników, a w lounge bariści serwują pyszną kawę.Dlaczego polecamy

  • Świetne położenie w centrum Nowego Jorku, w dzielnicy Brooklyn, niedaleko Manhattanu
  • Duże i wygodne pokoje, wyposażone w nowoczesne meble i dodatki
  • Szeroka oferta dodatkowych usług, takich jak centrum fitness


Zwiń
Galeria

4-gwiazdkowy hotel sieci Hilton, położony w centrum nowojorskiej dzielnicy Brooklyn, to gwarancja dobrej jakości i pełnej satysfakcji.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

USA – Wschodnie Wybrzeże i Miami

Od 14900 zł

USA - Nowy Jork, Filadelfia, Waszyngton, Miami

Wielkie, nowoczesne metropolie, mieszanka kultur i narodowości, najważniejsze ośrodki biznesowe i polityczne świata. Sztuka przez duże S, współczesna architektura i najbardziej zróżnicowane społeczeństwo świata! USA to wielki mix tworzący nową, wyjątkową jakość.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować