Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Bridgewater

USA – Fairbanks

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Trzygwiazdkowy hotel Bridgewater znajduje się w centrum miasta Fairbanks nad rzeką Chena. Lokalizacja zapewnia bliskość do restauracji oraz sklepów, a także muzeów i instytucji kultury i innych najważniejszych atrakcji miasta. Obiekt posiada własną restaurację – Bridgewater Cafe w klasycznym, amerykańskim stylu, w której serwowane są śniadania kontynentalne w formie bufetu. Hotel przyjmuje wyłącznie dorosłych Gości. W lobby znajduje się sklep z upominkami.

Do dyspozycji Gości pozostają 93 funkcjonalne, nowocześnie urządzone pokoje w typie Queen and Twin, Standard King oraz Corner Room. Pokoje wyposażone są w telewizor, lodówkę, mikrofalówkę, żelazko oraz suszarkę do włosów, a także ekspres do kawy, klimatyzację i dostęp do bezpłatnego Wi-Fi. W pokojach znajdują się prywatne łazienki z wanną lub prysznicem.

Oficjalna strona hotelu: bridgewaterhotel.net/fairbanks-hotelDlaczego polecamy

  • Dogodna lokalizacja w centrum miasta, blisko lokali usługowych i gastronomicznych
  • Duże, nowocześnie urządzone pokoje z możliwością przygotowania posiłku
  • Bezpłatny parking do dyspozycji Gości


Zwiń
Galeria

3* hotel położony w centrum miasta Fairbanks nad brzegiem rzeki Chena w pobliżu najważniejszych atrakcji miasta.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Dzika Alaska – self drive

Od 16900 zł

USA - Anchorage, Homer, Seward, Park Narodowy Kenai, Valdez, Fairbanks, Park Narodowy Denali, Talkeetna

Alaska – kraina surowych, ośnieżonych gór, mistycznych fiordów, lodowców jakby wykutych z kryształu i rozległych, gęstych lasów – oszałamia pięknem. Dramatyczne krajobrazy, których barwy jak w kalejdoskopie zmieniają się wraz z porami roku, są prawdziwym rajem dla fotografów, a pełne zwierzyny parki narodowe przyciągają turystów poszukujących niedźwiedzi, karibu i łosi. Podróż na Alaskę to upajający koktajl: od maleńkich, opierających się żywiołom miasteczek Talkeetna, Seward i Homer, przez niezmierzone połacie dzikiego parku Denali, aż do fiordów Kenai i lodowców – nawet mroźna, daleka północ może być gorąca od emocji!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować