Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Capitol Hill

USA - Waszyngton

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel położony w pobliżu dzielnicy Capitol Hill. Nieopodal znajduje się wiele ważnych, historycznych budowli i monumentów, w tym Kapitol.

Capitol Hill Hotel dysponuje 152 przestronnymi pokojami. W każdym z nich znajduje się kuchnia lub kącik kuchenny z mikrofalówką, lodówką i ekspresem do kawy. Apartamenty zostały zaprojektowane w eleganckim stylu, z myślą o wygodzie Gości. Eklektyczne wyposażenie składa się z mebli wykonanych z różnych materiałów oraz reprodukcji obrazów amerykańskich artystów. Całość tworzy ciekawą, stylową przestrzeń. W każdym pokoju znajdują się takie udogodnienia, jak klimatyzacja, sejf, suszarka, żelazko, telewizor. Prywatne łazienki zostały wyposażone w prysznic i suszarkę do włosów.

Na terenie hotelu można aktywnie wypocząć w centrum fitness i lub na siłowni oraz wypożyczyć rowery. Hotel organizuje spotkania przy winie, a dla dzieci do wyboru są gry planszowe i puzzle.Dlaczego polecamy

  • Świetna lokalizacja blisko największych atrakcji miasta, w tym Kapitolu
  • Przestronne pokoje są bogato wyposażone i urządzone w nowoczesnym stylu
  • Darmowe Wi-Fi na terenie całego obiektu


Zwiń
Galeria

Przestronne, designerskie apartamenty zlokalizowane w sercu Waszyngtonu – ten 4-gwiazdkowy hotel zadowoli najbardziej wymagających Gości.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

USA – Wschodnie Wybrzeże i Miami

Od 14900 zł

USA - Nowy Jork, Filadelfia, Waszyngton, Miami

Wielkie, nowoczesne metropolie, mieszanka kultur i narodowości, najważniejsze ośrodki biznesowe i polityczne świata. Sztuka przez duże S, współczesna architektura i najbardziej zróżnicowane społeczeństwo świata! USA to wielki mix tworzący nową, wyjątkową jakość.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować