Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Best Western Independence Park

USA - Filadelfia

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel położony jest w na terenie Starego Miasta w Filadelfii, kilka kroków od największych atrakcji i najlepszych restauracji w okolicy. Niedaleko znajduje się wiele butików i galerii, nowoczesny teatr i centrum sztuk scenicznych.

Budynek hotelu powstał w 1856 roku i znajduje się na liście miejsc o znaczeniu historycznym. Wrażenie robią sufity na wysokości pięciu metrów, bogate dekoracje i piękne, przeszklone atrium. W pokojach Goście mogą korzystać z dostępu do bezprzewodowego Internetu. Do dyspozycji jest także telewizor, ekspres do kawy, żelazko, klimatyzacja, suszarka i biurko z lampką. Wyposażenie pokojów i dekoracje nawiązują do historycznego charakteru miejsca. Szykowne wygładziny, dywany i tekstylia, drewniane meble, kamienne łazienki i starannie dobrane obrazy tworzą wyjątkowy, gustowny klimat.

W hotelu organizowane są otwarte wieczorki z poczęstunkiem winem i serem, podczas których można odprężyć się w towarzystwie innych Gości.Dlaczego polecamy

  • Idealna lokalizacja, w samym centrum miasta
  • Wyjątkowy, elegancki charakter
  • Obsługa na najwyższym poziomie


Zwiń
Galeria

Położony w historycznym budynku, 3-gwiazdowy, butikowy hotel idealnie oddaje klimat Starego Miasta Filadelfii.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

USA – Wschodnie Wybrzeże i Miami

Od 14900 zł

USA - Nowy Jork, Filadelfia, Waszyngton, Miami

Wielkie, nowoczesne metropolie, mieszanka kultur i narodowości, najważniejsze ośrodki biznesowe i polityczne świata. Sztuka przez duże S, współczesna architektura i najbardziej zróżnicowane społeczeństwo świata! USA to wielki mix tworzący nową, wyjątkową jakość.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować