Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Paraa Safari Lodge

Uganda – Park Narodowy Murchison Falls

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Obiekt założony już w 1954 roku znajduje się na niewielkim wzgórzu na terenie Parku Narodowego Murchison Falls, w pobliżu Nilu. Na parterze głównego budynku znajduje się sklep z pamiątkami, wspólny salon, bar oraz taras z basenem bez krawędzi, na piętrze natomiast część restauracyjna oraz kilka sklepików. Pokoje położone są po obu stronach głównego budynku. Na terenie obiektu działa niewielkie centrum fitness, w którym skorzystać można także z oferty masaży i zabiegów relaksacyjnych. W sezonie dodatkowo organizowane są rejsy po Nilu i wycieczki po okolicy. Hotelowa restauracja specjalizuje się w kuchni afrykańskiej i oferuje możliwość posiłków na wynos na czas trwania safari. Niedaleko hotelu znajdują się słynne Wodospady Murchison.

Paraa Safari Lodge dysponuje w sumie 54 pokojami, apartamentami i luksusowymi namiotami. Każdy z nich posiada balkon lub taras z widokiem na otaczający obiekt Park Narodowy oraz prywatną łazienkę z wanną i/lub prysznicem. Do wyposażenia każdego z pokoi należy klimatyzacja lub wentylator, lodówka, część wypoczynkowa, dostęp do Wi-Fi oraz minibar (dodatkowo płatny). W niektórych pokojach dodatkowo znaleźć można aneks kuchenny.

Oficjalna strona hotelu: paraalodge.comDlaczego polecamy

  • Usytuowanie w sercu Parku Narodowego Murchison Falls
  • Na terenie obiektu znajduje się basen i centrum fitness


Zwiń
Galeria

Ekskluzywny lodge z basenem typu infinity i centrum fitness, położony tuż nad brzegiem Nilu, w sercu Parku Narodowego Murchison Falls.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować