Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Mahogany Springs Lodge

Uganda – Park Narodowy Bwindi Forest

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Obiekt Mahogany Springs znajduje się w zachodniej Ugandzie, niedaleko granicy z Demokratyczną Republiką Konga, na skraju Parku Narodowego Bwindi Forest. Okolice hotelu to teren o największej liczbie ptaków na kilometr kwadratowy na świecie, jednak Mahogany Springs to także świetna baza wypadowa do tropienia goryli oraz wypoczynku w otoczeniu przepięknej przyrody regionu. W głównym budynku hotelu znajduje się panoramiczny taras, salon z kominkiem, biblioteka, sklep z pamiątkami, restauracja oraz bar z bogatym wyborem win i lokalnych alkoholi. Sezonowo organizowane są tu również wycieczki, trekkingi czy spotkania z członkami okolicznych społeczności plemiennych.

Na terenie Mahogany Springs znajduje się jedynie 11 apartamentów w 3 kategoriach – Superior, Family oraz apartament dla nowożeńców. Każdy z nich posiada balkon lub taras z widokiem na okolicę. Do wyposażenia wszystkich pokoi należy klimatyzacja lub wentylator, moskitiera, część wypoczynkowa oraz prywatna łazienka z wanną i/lub prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Apartament rodzinny pełni też funkcję apartamentu prezydenckiego i może być wykorzystany również przez grupy 2- i 3-osobowe.

Oficjalna strona hotelu: www.mahoganysprings.comDlaczego polecamy

  • Jeden z najlepszych lodge’y wschodniej Afryki
  • Idealne miejsce dla fanów przyrody – okolice obiektu zamieszkują małpy i setki gatunków ptaków
  • Bogata oferta wycieczek i atrakcji na terenie obiektu


Zwiń
Galeria

Świetnie położony, ekskluzywny lodge z malowniczymi widokami na Nieprzenikniony Las Bwindi.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Uganda – w poszukiwaniu goryli i szympansów

Od 21000 zł

Uganda - Kampala, Park Narodowy Kibale Forest, Park Narodowy Bwindi, Jezioro Bunyonyi

Jeśli Wasze drugie imię to przygoda, podróż do Ugandy na pewno przyprawi Was o żywsze bicie serca! Przed Wami śledzenie goryli w Bwindi, trekking w poszukiwaniu szympansów w Kibale, spacery po wioskach i tropikalnych lasach, rejsy łodzią i kąpiele w drugim najgłębszym jeziorze Afryki, wypatrywanie Wielkiej Piątki oraz piknik na równiku. Gotowi? Zapraszamy na wakacje do Ugandy!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować