Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Bird Nest Resort

Uganda – Jezioro Bunyonyi

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Położony w południowo-zachodniej Ugandzie czterogwiazdkowy hotel Bird Nest Resort znajduje się na wybrzeżu Jeziora Bunyonyi, w pobliżu granicy z Rwandą oraz Demokratyczną Republiką Konga. Najbliższe miasto – Kabale – mieści się około 8 kilometrów od hotelu. Na terenie obiektu znajduje się wspólny salon, basen, bar, sala konferencyjna, zewnętrzny basen i pralnia, a dodatkowo Goście mogą skorzystać także z darmowej wypożyczalni kajaków. Hotelowa restauracja specjalizuje się w kuchni lokalnej, choć sezonowo można spróbować tu także potraw włoskich oraz indyjskich. Jej część zlokalizowana jest na tarasie z widokiem na jezioro oraz okoliczną przyrodę. Na terenie hotelu sezonowo organizowane są warsztaty rękodzieła, spotkania z lokalnymi artystami oraz wycieczki.

Hotel Bird Nest Resort dysponuje w sumie 15 pokojami z widokiem na Jezioro Bunyonyi oraz 7 prywatnymi domkami zlokalizowanymi na terenie otaczającego obiekt ogrodu. Do wyposażenia pokoi należy klimatyzacja lub wentylator, część wypoczynkowa, telewizor, balkon lub patio, dostęp do Wi-Fi oraz prywatna łazienka z wanną lub prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków.

Oficjalna strona hotelu: www.birdnestatbunyonyi.comDlaczego polecamy

  • Kameralna atmosfera w otoczeniu dziewiczej przyrody
  • Bezpłatna wypożyczalnia kajaków


Minusy

  • Naszym zdaniem hotel odpowiada standardowi trzygwiazdkowemu
Zwiń
Galeria

Niewielki hotel położony nad Jeziorem Bunyonyi, z bogatą ofertą atrakcji i udogodnień – m.in. z basenem, barem i bezpłatną wypożyczalnią kajaków. Standard 4*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Uganda – w poszukiwaniu goryli i szympansów

Od 21000 zł

Uganda - Kampala, Park Narodowy Kibale Forest, Park Narodowy Bwindi, Jezioro Bunyonyi

Jeśli Wasze drugie imię to przygoda, podróż do Ugandy na pewno przyprawi Was o żywsze bicie serca! Przed Wami śledzenie goryli w Bwindi, trekking w poszukiwaniu szympansów w Kibale, spacery po wioskach i tropikalnych lasach, rejsy łodzią i kąpiele w drugim najgłębszym jeziorze Afryki, wypatrywanie Wielkiej Piątki oraz piknik na równiku. Gotowi? Zapraszamy na wakacje do Ugandy!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować