Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Lukka Exclusive

Turcja – Kas

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Czterogwiazdkowy, butikowy, przeznaczony wyłącznie dla Gości dorosłych hotel Lukka Exclusive położony jest na Riwierze Tureckiej, na Półwyspie Cukerbag, w pobliżu miasteczka Kas. Obiekt oddalony jest o 150 km od lotniska międzynarodowego w Dalaman i ok. 5 km od miasta Kas. W bezpośredniej okolicy hotelu znajdują się nieliczne bary i restauracje. Obiekt położony jest bezpośrednio nad morzem, na prywatnej części klifu, stąd nie posiada typowej plaży, a zejście do wody możliwe jest tylko w kilku wydzielonych miejscach po drabince, hotel dysponuje natomiast prywatną strefą z leżakami i barem na klifie. Goście mogą skorzystać z basenu odkrytego, a także oferty usług SPA, w tym masaży tajskich. Hotel dysponuje restauracją, gdzie wszystkie posiłki, z wyjątkiem śniadań, serwowane są a’la carte.

Hotel oferuje zakwaterowanie w 19 pokojach podzielonych na kategorie Room i Suite (z widokiem na ogród lub morze), Deluxe Suite, Honeymoon Suite oraz Superior Suite. Wszystkie wyposażone są w klimatyzację, telewizor, Wi-Fi, zestaw do parzenia kawy/herbaty, sejf oraz suszarkę. W łazienkach są prysznice lub wanny, w pokojach o wyższym standardzie – wanny z hydromasażem.

Oficjalna strona hotelu: www.lukkahotel.com/enDlaczego polecamy

  • Lokalizacja w zacisznej części półwyspu
  • Hotel przeznaczony dla osób powyżej 12 roku życia
  • Lokalizacja idealna na snorkeling i nurkowanie


Minusy

  • Plaża w postaci skalnego klifu
  • Zejście do wody tylko po drabince
Zwiń
Galeria

Uroczy, niewielki 4* hotel dla dorosłych, położony w zacisznej części Półwyspu Cukerbag. Doskonałe miejsce na nurkowanie i snorkeling.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować