Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Artemis Cave Suites

Turcja – Kapadocja

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Czterogwiazdkowy hotel Artemis Cave Suites zlokalizowany jest na terenie Goreme, czyli wpisanej na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO kapadockiej doliny, na której obszarze znajduje się skansen z wykutymi w skale kościołami bizantyjskimi. Międzynarodowe lotnisko w Nevsehir oddalone jest od hotelu o ok. 30 km, zaś w odległości krótkiego spaceru od obiektu usytuowanych jest kilka restauracji i sklepów. Na terenie Artemis Cave Suites Goście mogą zrelaksować się w tureckiej łaźni, podziwiać skalne widoki z tutejszego tarasu lub wziąć udział w wycieczce po Kapadocji organizowanej przez hotel. Kapadocję oglądać można także z balonu podczas lotu, na jaki zaprasza obsługa obiektu.

Hotel odwołuje się do lokalnej tradycji budownictwa poprzez stylistyczne i architektoniczne nawiązania – do jego budowy użyto lokalnych skał, a wnętrza ozdobiono przedmiotami nawiązującymi do historycznej przeszłości regionu. Obiekt składa się z 24 skalnych i 4 kamiennych pokojów. Zagłębione w skale pokoje są ciemne, a część z nich nie posiada okien. Wyposażenie każdego z nich obejmuje  podgrzewaną podłogę, klimatyzację, sejf, mini bar, Wi-Fi, TV, czajnik oraz łazienkę z wanną lub/i prysznicem, bezpłatnym zestawem kosmetyków i suszarką.

Oficjalna strona hotelu: www.artemiscavesuites.com/enDlaczego polecamy

  • Dogodne usytuowanie w sercu magicznej Kapadocji
  • Zakwaterowanie w klimatycznym skalnym pokoju, przesiąkniętym atmosferą minionych wieków
  • Dostęp do spa i łaźni tureckiej


Zwiń
Galeria

Duch i historia Kapadocji odbite w niewielkim hotelu wykutym w skale. Standard 4*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Turcja – Powiew Orientu

Od 8 900 zł

Turcja - Stambuł, Kapadocja, Kas

Błękit ciepłego i spokojnego morza, zapach Orientu, czar Bosforu – wakacje w Turcji obfitują w atrakcje… Waszą podróż po Kraju Półksiężyca zacznijcie od kosmopolitycznego Stambułu, dawnego Bizancjum, i odkryjcie jego wspaniałe, orientalne cuda, by następnie dać się zauroczyć nieziemskim krajobrazom i skalnym klasztorom oryginalnej, tajemniczej Kapadocji. Na koniec relaks w zacisznym, nieskażonym masową turystyką Kas i odkrywanie najpiękniejszych zakątków Turkusowego Wybrzeża.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować