Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Endoro Lodge

Tanzania - Ngorongoro

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Endoro Lodge zlokalizowany jest na granicy rezerwatu Ngorongoro i oferuje zakwaterowanie w 18 domkach. To idealna baza wypadowa do kaldery Ngorongoro, gdzie można spotkać Wielką Piątkę. 25 km dzieli obiekt od Parku Manyara, a kilkanaście minut spacerem od szlaków turystycznych. Na terenie hotelu znajduje się basen, a dla pełni relaksu można zamówić masaż. Dostępny jest sklep z pamiątkami i całodobowa pralnia. Endoro Lodge serwuje śniadania w formie bufetu, lunche i kolacje w przeszklonej jadalni. Posiłki są zróżnicowane i przygotowywane z lokalnych, organicznych i świeżych składników.

Domki z tarasami kryją się wśród bujnej roślinności, wzdłuż stromego zbocza. W każdym znajduje się łazienka z wanną oraz prysznicem wewnętrznym lub zewnętrznym. Pokoje dekorowane są etnicznymi motywami. Umeblowanie obejmuje łóżka z moskitierami, wygodne fotele i kominek na chłodniejszą porę.Dlaczego polecamy

  • Lokalizacja w sąsiedztwie dwóch parków idealna na safari
  • Na terenie hotelu znajduje się basen


Zwiń
Galeria

Lodge na skraju rezerwatu Ngorongoro. Do dyspozycji Gości jest basen i restauracja. Standard 3*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Safari z Zanzibarem

Od 15 900 zł

Tanzania i Zanzibar - Arusza, Tarangire, Serengeti, Ngorongoro, Zanzibar, Stone Town

Prywatne safari z drapieżnymi lwicami, migrujące antylopy gnu, dostojne żyrafy i sympatyczne hipopotamy. Wszystko to na bezkresie równiny Serengeti i największej kaldery świata, Ngorongoro. Po trudach safari przeniesiecie się na Zanzibar.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować