Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Eclat Taipei

Tajwan – Tajpej

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Czterogwiazdkowy, butikowy hotel Eclat Taipei zlokalizowany w centrum Tajpej, w dzielnicy Da’an. Oddalony od lotniska międzynarodowego Taoyuan o ok. 45 km, zaś od lotniska Songshan o ok. 4 km. Najbliższe stacje metra to Da’an oraz Xinyi Anhe w odległości ok. 500 m. W bezpośredniej okolicy znajdują się liczne restauracje, kawiarnie i sklepy oraz nocny targ. Nieopodal hotelu znajdują się m.in. symbolizujący miasto wieżowiec Taipei 101 oraz historyczny Sun Yat Sen Memorial Hall. Obiekt mieści się w niewielkim budynku z charakterystycznymi bordowymi markizami. Wnętrza zostały zaprojektowane z dbałością o szczegół, a ekskluzywnego charakteru nadaje im kolekcja dzieł sztuki współczesnych artystów, które można podziwiać w hotelowych korytarzach. Obiekt dysponuje małą restauracją Eclat Lounge, która serwuje dania kuchni tajwańskiej oraz kafeterią Bellini Caffe, gdzie podawane są przekąski.

Hotel oferuje zakwaterowanie w 60 pokojach podzielonych na pięć kategorii: Deluxe, Grand Deluxe, Premier, Premier 9 i Eclat Suite. Wszystkie wyposażone są w klimatyzację, telewizor, ekspres do kawy, minibar (dodatkowo płatny), suszarkę i sieć Wi-Fi. Prywatne łazienki mają prysznice, w pokojach o wyższym standardzie znajdują się wanny i wanny z jacuzzi.

Strona hotelu: www.eclathotels.com/taipei/en/Dlaczego polecamy

  • Lokalizacja w centrum miasta
  • Elegancki wystrój hotelu
  • Mini galeria sztuki współczesnej – możliwość podziwiania m.in. oryginalnych dzieł Salvadora Dalego i współczesnych tajwańskich artystów


Minusy

  • Brak basenu i siłowni
Zwiń
Galeria

Elegancki 4* hotel w centrum Tajpej, pełen dzieł sztuki współczesnej, z przyjemną restauracją i kafeterią.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować