Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Citizen M North Gate Taipei

Tajwan – Tajpej

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Czterogwiazdkowy hotel Citizen M North Gate położony jest w jednej z centralnych dzielnic Tajpej, nieopodal historycznej North Gate. Lotnisko międzynarodowe Taoyuan oddalone jest o ok. 40 km, zaś lotnisko międzynarodowe Songshan o ok. 8 km. Hotel zlokalizowany jest w odległości 1 km od stacji kolejowej i stacji metra Taipei Main Station, w odległości ok. 1 km znajduje się również stacja metra Beimen. W bezpośredniej okolicy obiektu dostępne są lokalne restauracje, kawiarnie i sklepy. Obiekt mieści się w nowoczesnym, 26-piętrowym budynku, a wszystkie serwisy są częściowo zautomatyzowane – w tym self-check in. Hotel dysponuje restauracją canteenM, która serwuje posiłki przez całą dobę. Śniadanie podawane jest w formie bufetu.

Obiekt oferuje zakwaterowanie w 267 wyciszanych pokojach jednej kategorii. Pokoje są niewielkie, ale idealnie zaprojektowane, by efektywnie wykorzystać przestrzeń. Duże, panoramiczne okna doświetlają apartamenty oraz oferują niezwykłe widoki na miasto. Pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizor, sejf oraz superszybką sieć Wi-Fi. Wszystkie urządzenia sterowane są za pomocą tabletu – od zarządzania telewizorem, po kontrolowanie temperatury, oświetlenia i wybór muzyki. W łazienkach są prysznice.

Strona hotelu: www.citizenm.com/hotels/asia/taipei/taipei-north-gate-hotelDlaczego polecamy

  • Lokalizacja w centralnej części miasta
  • Nowoczesny wystrój i automatyzacja serwisów
  • Wyciszane pokoje
  • Bardzo wygodne łóżka


Minusy

  • Brak basenu
  • Niewielka powierzchnia pokoi
Zwiń
Galeria

4* hotel w centrum Tajpej, z całodobową restauracją, wyciszanymi pokojami i automatyczną obsługą.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Tajwan – z wizytą na Pięknej Wyspie

Od 17900 zł

Chiny, Tajwan - Tajpej, Park Narodowy Taroko, Sun Moon Lake, Alishan, Guanziling, Tainan

Podróż na Tajwan to niezwykła przygoda pełna wrażeń. Poznajcie oszałamiający Tajpej, gdzie tradycyjne świątynie stoją w cieniu nowoczesnych wieżowców, odwiedźcie nocny targ, by skosztować lokalnych przysmaków, poznajcie fascynującą historię wyspy i udajcie się w podróż po zachwycających Parkach Narodowych Taroko i Alishan. Zapraszamy na wycieczkę na Formozę – piękną wyspę, której przyroda zachwyca nie mniej niż wielowiekowa kultura!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować