Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

The Lalu

Tajwan – Sun Moon Lake

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Pięciogwiazdkowy hotel The Lalu zlokalizowany jest na wzgórzu, z którego roztacza się wspaniały widok na jezioro. Lotnisko międzynarodowe w Taichung oddalone jest o ok. 80 km. W okolicy obiektu Goście znajdą nieliczne restauracje oraz sklepy. Przystań Shuishe, z której wyruszają rejsy wycieczkowe wokół Sun Moon Lake, znajduje się w odległości zaledwie 700 m. Na terenie dzisiejszego hotelu The Lalu na początku XX wieku swoją letnią rezydencję miał przyszły cesarz Japonii Hirohito, zaś później – Czang Kaj-szek. W latach 90. obiekt został całkowicie przebudowany – budowlę w stylu pałacowym podzielono na trzy nowoczesne budynki o różnym przeznaczeniu, a wnętrza zaprojektowano w minimalistycznym stylu Zen. W hotelu Goście mogą korzystać z siłowni, sauny, dużego centrum usług SPA, gorących źródeł oraz basenu typu infinity. The Lalu dysponuje aż trzema restauracjami: The Oriental Brasseries, The Lake View Chinese Restaurant i Japanese Restaurant oraz barem i herbaciarnią.

Hotel oferuje zakwaterowanie w 96 przestronnych pokojach z widokiem na jezioro i kilku willach z basenami. Wszystkie wyposażone są w klimatyzację, kominek, telewizor, ekspres do kawy i suszarkę oraz sieć Wi-Fi. W prywatnych łazienkach są prysznice oraz wanny.

Oficjalna strona hotelu: www.thelalu.com.tw/enDlaczego polecamy

  • Lokalizacja na wzgórzu – z pokoi roztacza się widok na jezioro
  • Wystrój w stylu zen
  • Bardzo dobre usługi spa
  • Położony z dala od turystycznej części nabrzeża oferuje spokój i relaks na łonie natury


Zwiń
Galeria

Pięknie położony 5* hotel z trzema restauracjami, imponującym spa z gorącymi śródłami oraz basenem typu infinity. Dawna rezydencja Czang Kai-szeka.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować